ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

روز دیگر 22 بهمن

جلسه مذکور با یاد و نام خدا آغاز شد ...
دستور جلسه (5): 
1- برنامه ریزی برای برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر و 22 بهمن ماه 97 
2- همکاری در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان به مناسبت 22 بهمن ماه 
3- برگزاری جشنواره غذا با همکاری اولیا دانش آموزان 
با سلام جلسه دفاع پروپوزال در روز یک شنبه 7 بهمن ماه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.
لطفا در قسمت کامنت اعلام آمادگی بفرمایید. در کامنت خود- نام- نام خانوادگی - شماره دانشجویی- استاد راهنما و موضوع را اعلام نمایید.آخرین مهلت اعلام آمادگی 4 بهمن می باشد. داواران دکتر خیرآبادی و حاجی بگلوموفق باشید
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه آزاد به دو روش با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد. این دانشگاه بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. هم
هفتم بهمن ماه ۹۶: ۶۵ کیلو
هفتم بهمن ماه ۹۷: ۴۵ کیلو
:/
لازم به ذکره وزن ایده ال من با توجه به قد و سیستم اسکلتی و شاخص توده بدنی و ... ۶۳ کیلو باید باشه...البته بدون وجود معده ازینم کمتر میشه طبیعتا.
به عبارتی در حال حاضر یه تیکه چوب خشکی هستیم که هی داره خشکتر میشه...
۲۲ بهمن مبارک.(!).
.
.
.
رها به دختر بچه ۱۱ ساله س که در ازای ۱۵ میلیون تومن فروخته شده(به عقد شرعی) به یه مرد ۵۰ ساله با یک زن و تعدادی بچه.
به گفته همسر اول رها هرشب رابطه جنسی رو تجربه میکنه و صدای گریه های از روی ترس و درد کشیدنش دل هیچ کس رو به درد نمیاره
لعنت به این ...
به چی بگم؟ بگم که میان دهنمو سرویس میکنن و سانسورم میکنن..
ولش کن..
لعنت به من که تو این دنیا نفس میکشم و این چیزا رو میبینم و فقط باید نظاره گر باشم
به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان بهمن ماه ۹۷ می‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه بهمن ۹۷ تا روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۰۹ تمدید گردیده است و داوطلبان می‌توانند تا پایان ساعت ۱۶ روز جمعه برای ثبت‌نام اقدام نمایند. لازم بذکر است مهلت زمانی تعیین شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
عرضم به حضورتون که من تصمیم گرفتم برم همون حسابداری، رفتم از مدرسه مدارکمو گرفتم،کپی گرفتم و همه کارارو کردم، رفتم کافی نت که ثبت نام کنم،هرچقدر تلاش می‌کردیم وارد شیم نمیشد،بعد یهو اقاهه گفت میخوای کد ورودی بهمنم بزنیم؟ شاید وارد شد، گفتم باشه بزن چون مطمعن بودم ورودی مهرم.
و بله درست حدس زدید، خاک بر سرم شد رفت،ورودی بهمنم
گفتم اقا نمیخواد ثبت نام کنی مدارک منو بده من برم فقط،اخه آدم با هر عقلی بخواد فکر کنه وقتی ورودی بهمن باشم چه کاریه
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
فونت بهمن ، یک فونت بسیار زیبا و جدید و با وزن سنگین می باشد که کاربرد های زیادی از جمله در طراحی پوستر و ... دارد ، متاسفانه فونت بهمن رایگان نیست و در اصل راهی برای دانلود رایگان فونت بهمن وجود ندارد و باید آن را از وبسایت فروشگاهی مریم سافت خریداری نمایید .
با این وجود اگر توانایی خرید فونت بهمن را ندارید نگران نباشید!! زیرا فونت های فارسی و انگلیسی بسیار زیبای دیگری مانند فونت بهمن نیز وجود دارد که توسط بهترین طراحان ایرانی یا خارجی طراحی ش
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی بدون آزمون هیوا ، ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 98 دو بار در سال و برای ورودی مهر و بهمن برگزار می شود . داوطلبان ورودی نیمسال دوم تحصیلی می بایست جهت ثبت نام رشته ای بدون آزمون دانشگاه های سراسری بهمن 98 مطابق اطلاعیه سازمان سنجش عمل نمایند و پیش از ثبت نام شرایط را مطالعه کرده و مدارک ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 98 خود را آماده نمایند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید : 

www.heyvagroup.
حفظ این پیروزی از اصل پیروزی مشکل تر است .امام خمینی (ره)
دهه فجر آنچنان باید برگزار شود که نمایشگر شکوه و عظمت حقیقی انقلاب باشد. امام خامنه ای
عناوین ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۷، با شعار محوری «افتخار به گذشته، امید به آینده» و به شرح زیر اعلام شد:
- جمعه ۱۲ بهمن ۹۷: انقلاب اسلامی، ۴۰ سال مکتب فکری امام (ره)، نصرت الهی و ولایتمداری- شنبه ۱۳ بهمن ۹۷: انقلاب اسلامی، ۴۰ سال مردم سالاری دینی، ا
کنسرت گروه کیش‌ایزا با همراهی تعدادی از بهترین دی‌جی های ایران،  ۲۵ بهمن در جزیره کیش برگزار می شود. سیامک عباسی نیز به عنوان مهمان برای اولین بار در جزیره کیش به روی صحنه می رود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیت کنسرت به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
دوران زندگی من الان در دو قسمت خلاصه میشه قبل از بهمن نود و هفت و بعد از بهمن نود و هفت
 و نود درصد افکارم مقایسه بین این دو دورانه و حتی وقتی میخوام چیزی رو به عنوان یادداشت بنویسم ناخوداگاه بعد از خوندنش متوجه این مقایسه میشم
و فکر میکنم این بخاطر اینه که من هنوز دارم تو سال های قبل زندگی میکنم و برام تموم نشدن و هنوز به خاطر ناکامی ها خودم رو سرزنش میکنم و نمیدونم کی قراره این کارو تموم کنم چون که رو سرعت پیشرفتمم تاثیر منفی گذاشته 
و این خی
با رفتن برف، این برفتن مرت!...
مرد بهمن، که اگر بفهمند!... 
چشم به دختر بارفتن دارد و...
...برف بر تن من، مانده هنوز!...
چشمش چکه می‌کند و فرومی‌افتد چشم به کف... 
به برف، به گل...
به خاک...
تا به کف کفش رفتن!...
می‌روفم برف شانه‌ام را، و سوزنهای کاج را...
می‌لغزند و...
می‌چرخند... 
نه برفتار برگ و برف!... 
که به ثانیه شمار عجول!... 
و می‌افتند...
و حبه‌ای که فرو می‌سرد به سردی!... 
از گردن به میانگه دو کتف!... آب حبه‌ی برف...
و زیر پا... پررق پررق و قورروپ و قررپ!... 
هرسال ۲۱ بهمن، ساعت ۲۱ هم‌صدا الله‌اکبر می‌گوییم
آخرین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها در حسینیه امام خمینی(ره) شامگاه ۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ برگزار شد، یک‌شب زودتر نسبت به سال‌های پیش، برای انجام سنت الله‌اکبر گفتن در شب ۲۲ بهمن.

۱- یک‌شب زودتر

امسال مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها در حسینیه امام خمینی(ره) یک‌شب زودتر از برنامه معمول هرسال شروع شد و این تغییر برنامه به دلیل توجه ویژه آقا و التز
شهر ابهر را داراب بن داراب بن بهمن کیانی  (داریوش سوم هخامنشی) معرفی کرده و نوشته که به دستور او قلعه ای در ابهر ساخته شده است. (به این ترتیب از تاریخ احداث قلعه تپه ( تپه دارا) و شهریت ابهر در روزگار داراب شاه کیانی آخرین پادشاه هخامنشی حدود 2768 سال سپری گردیده. ولی مطالعات باستانشناسی انجام شده در این منقطه بیانگر این واقعیت است که (اوهر) از پنج هزار سال قبل بصورت (دهات) بطور لاینقطع مورد استفاده انسانی قرار داشته است.منبع: کتاب تاریخ ابهرنوشته
امروز که چشمم به بخش بایگانی وبلاگم خورد یه لحظه به فکرم رسید که یه بررسی کنم ببینم که من تو کدوم ماه بیشترین مطلب رو ارسال کردم. بنابراین داده‌های مربوط به بخش بایگانی رو تو اکسل وارد کردم و نتیجه این شد:
اطلاعاتی که من میتونم از این نمودار در بیارم:
بیشترین تعداد مطلب در ماه بهمن (ماه دوم زمستان) ارسال شده است.
کمترین تعداد مطلب در ماه آبان (ماه دوم پائیز) ارسال شده است.
تنوع سال‌ها برای ماه بهمن بیشتر از سایر ماه‌هاست - در چهار سال در ماه بهم
بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسی و کاردانی و تعیین صلاحیت معماران تجربی بهمن ماه ۱۳۹۷ می رساند. این عزیزان می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ها از تاریخ ۹۷/۱۱/۰۶ به سامانه آزمون های ورود به حرفه، قسمت دریافت کارت ورود به جلسه مراجعه نمایند.
دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان
طرح کتاب‌خوان بهمن ماه با ارائه کتاب‌های «بحثی کوتاه پیرامون خطبه فدک» نوشته حاج‌آقا مجتبی‌تهرانی، «در طلوع آزادی» حمیدرضا شاه‌آبادی، «شکنجه‌گران می‌گویند» نوشته قاسم حسن‌پور، «گرگ‌سالی» نوشته امیرحسین فردی و «موهای تو خانه ماهی‌هاست» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان معرفی شد.
زاهدان - ایرنا -جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده و پرشور مردم شیعه و سنی در شهرستان خاش سیستان و بلوچستان برگزار شد.
http://www.irna.ir/sb/fa/News/83205170
به گزارش ایرنا اقشار مختلف مردم شیعه و سنی اعم از فارس و بلوچ و زن و مرد در آیین باشکوه راهپیمایی 22 بهمن خاش با سردادن ندای الله اکبر و مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم صهیونیستی تنفر و انزجار خود را از سران استکبار ابراز داشتند.امامان جمعه شیعه و سنی، فرما
حدود هفت هشت سال پیش، یه موسسه قرض الحسنه توی شهر ما تاسیس شد به نام «بهمن ایثار» که بعدها شایعه ی ورشکستگیش منتشر شد و همین باعث شد موسسه کلا جمع بشه.
تو همون روزهای شایعه بود که دوتا مرد گنده تو ایستگاه اتوبوس داشتن باهم اینطور صحبت میکردن:
-میگم شنیدی موسسه «بهمن عیسی» ورشکست شده؟  
-بهمن عیسی؟؟! عیسی پسر مریم؟؟
-آره همون... برمیدارن اسم اماما رو میذارن رو این موسسه ها، بعدم پولا رو بالا میکشن و در میرن!
نویسنده در برهه تاریخی میخواست سرش رو
شب بیست‌ویکم بهمن نیروی هوایی مورد تهاجم
تانکها قرار گرفت. و البتّه مردم به کمکشان رفتند، آنها هم محکم ایستادند و
سلاح‌های داخل انبار را دادند دست مردم، مردم را مسلّح کردند و غلبه کردند؛
تفنگ و جسم و فداکاری، بر تانک و تشکیلاتِ بشدّت خشم‌آلودی که به سراغ
بچّه‌های نیروی هوایی آمده بود، غلبه کرد؛ این هم یک مرحله. من آن شب هم
کاملاً یادم هست؛ جوانهای کشور در خیابانها، از جمله در خیابان ایران که ما
آنجا بودیم، راه میرفتند و فریاد میزدند ک
دیشب تصمیم گرفتم با یکی از مشاورای مرکز راجب کنکور ارشد صحبت کنم و یکم اطلاعات بگیرم، حدسم درست بود میتونم امسال کنکور ارشد 99 رو بدم و از بهمن کارشناسی ارشد رو شروع کنم. چون من حدودا 8 واحد دیگه ام میمونه برای مهر 99 و خب دوست ندارم وقفه بیوفته توی مسیرم، قرار بر این شد من کنکور امسال رو ثبت نام کنم و بخونم براش، اگر نتیجه خوبی داشت که انتخاب رشته میکنم و ورودی بهمن هارو میزنم یا یک ترم مرخصی میگیرم، اگر هم نداشت دست گرمی بوده و تجربه خوبی بدست آ
وصایت امیر المومنین علیه السلام آخرین واجب الهی
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
قال عمر بن أذینة: قالوا جمیعا غیر أبی الجارود - وقال أبو جعفر علیه السلام: وكانت الفریضة تنزل بعد الفریضة الأخرى وكانت الولایة آخر الفرائض، فأنزل الله عز وجل " الیوم أكملت لكم دینكم وأتممت علیكم نعمتی " قال أبو جعفر علیه السلام: یقول الله عز وجل: لا انزل علیكم بعد هذه فریضة، قد أكملت لكم الفرائض.
امام باقر علیه السلام فرمودند: واجبات یكى از پس دی
راهپیمایی 22 بهمن 1397 - قم
به همراه ریحانه کوچولو و خواهرزاده ها (فرزندان شهیدپرور آینده )

پ.ن: خداوند ما رو همیشه قدردان نعمت عظیم انقلاب قرار بده و روز به روز بصیرت و معرفتمون رو زیاد کنه تا وظایف خودمون رو به درستی و به موقع تشخیص بدیم و عمل به وظیفه کنیم و در انجام تکالیفمون کوتاهی نکنیم... ان شاءالله.
ژانویه (۱۱ دی تا ۱۱ بهمن)رنگ: شتریویژگی های شخصیتی: شما فردی منطقی، اهل عمل و واقع بین هستید.مزایای استفاده از این رنگ: رنگ شتری به شما کمک می کند با قدرت، تلاش و برنامه ریزی به تمام آرزوهایتان برسید. هر زمان که احساس می کنید به پایداری و مسئولیت بیشتر نیاز دارید از این رنگ استفاده کنید.
فوریه (۱۲ بهمن تا ۹ اسفند)رنگ: بنفش یاسیویژگی های شخصیتی: الهام بخش، دارای قوه تخیل بالا و خلاق.مزایای استفاده از این رنگ: هر زمان که از نظر احساسی گرفته هستید
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح کتاب‌خوان
بهمن ماه با ارائه کتاب‌های «بحثی کوتاه پیرامون خطبه فدک» نوشته حاج‌آقا
مجتبی‌تهرانی، «در طلوع آزادی» حمیدرضا شاه‌آبادی، «شکنجه‌گران می‌گویند»
نوشته قاسم حسن‌پور، «گرگ‌سالی» نوشته امیرحسین فردی و «موهای تو خانه
ماهی‌هاست» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان معرفی شد.
ادامه مطلب
تصمیم گرفتم ایندفه به جای اهنگ یه فیلم بهتون معرفی کنم.

فیلم نیمه ماه(نیوه مانگ)

یک فیلم سینمایی محصول ایران، اتریش و فرانسه، ساخته سال ۲۰۰۶ میلادی به کارگردانی بهمن قبادی است. «نیوه مانگ» پس از فیلم‌های «زمانی برای مستی اسب‌ها» (۱۳۷۸)، «آوازهای سرزمین مادری‌ام» (۱۳۸۱) و «لاک‌پشت‌ها هم پرواز می‌کنند» (۱۳۸۲) چهارمین ساختهٔ بهمن قبادی است. این فیلم در جشنواره‌های متعدد بین‌المللی از جمله جشنواره فیلم سن‌سباستین شرکت کرده و جوایز معت
به نام او...
کتاب یاداشت های یک پزشک جوان رو خوندم.
این کتابو بهمن ۹۷ ؛یه روز بارونی تو یه کتاب فروشی تو انقلاب خریدم در حالی که منتظر بودیم که بریم یه انیمیشن رو تو سینما بهمن ببینیم!!
کتاب سبک و روان و جالبی بود و گاهی حس میکردم ممکنه حس های آینده ی من هم باشه!هر چند که من پزشک نیستم...ولی احتمالا روزی دامپزشک میشم و این حس ها رو تجربه میکنم...
این چند روز به کلینیک های مختلف سر زدم برای اینکه تابستون رو اونجا بگذرونم ولی خب هیچ کدوم جواب قطعی نداد
عرضه اولیه"زفکا"
چهارشنبه 24 بهمن، 20 درصد از سهام شرکت کشت و دامداری فکا معادل 60 میلیون سهم در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود.
در این واگذاری که از سوی کارگزاری صبا تامین انجام می شود ، محدوده قیمت
هر سهم بین 820 تا 830 تومان بوده و هر فرد حقیقی و حقوقی قادر به
خرید حداکثر 600 سهم خواهد بود.
آزادسازی سهام عدالت
وزیر اقتصاد: تلاش داریم پیش از سال نو سهام
عدالتی که در اختیار مردم قرار دارد را آزاد کنیم تا در صورت تمایل بتوانند
آن را بفر
شهرداری انار در سال 1335 شمسی تاسیس شد.با تاسیس شهرداری در این سال،محمدرضا بهرامپور به عنوان  اولین سرپرست شهرداری انار معرفی شد.چندماه بعد سید حسین مهدوی به عنوان شهردار انار آغاز به کار کرد.سیدموسی تهامی و بهمن برتر اصفهانی نیز شهرداران بعدی انار تا سال 1357 بودند.
همچنین سید علی اکبر مهدوی،علی اصغر یزدیان،عزیز رحمانی،شیخ مهدی خادمی و حسن محی الدینی نیز جزو اعضای اولین انجمن شهر انار در پیش از انقلاب بودند.
انار در دوره قاجار و پهلوی همچنین
پیکر حجت‌الاسلام سید محمد صدری تشییع شد
تاریخ ایجاد در 04 بهمن 1397 | ساعت 10:11
صبح امروز پنجشنبه 4 بهمن‌ماه، پیکر حجت‌الاسلام سید محمد صدری از روحانیون شهرستان خرم‌آباد به خاک سپرده شد.
به گزارش یافته، شامگاه 2 بهمن 97، حجت‌الاسلام سید محمد صدری از روحانیون جوان شهرستان خرم‌آباد و فرزند روحانی خوشنام حضرت آیت‌الله سید یدالله صدری پس از تحمل یک دوره بیماری سخت، به ملکوت اعلی پیوست.
سید محمد صدری قائم‌مقام نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد مسکن
تاریخچهآپارات در بهمن‌ماه ۱۳۸۹ درحالی‌که دسترسی به بسیاری از سرویس‌های اشتراک‌گذاری ویدئویی بین‌المللی در ایران مسدود بود، به کاربران ایرانی معرفی شد.[۱۱] محمدجواد شکوری‌مقدم، مدیر سرویس آپارات دلیل ارائه این سرویس به کاربران ایرانی را حجم بالای درخواست‌های کاربران در خصوص ارائه سرویس اشتراک‌گذاری ویدئو عنوان کرده‌است.[۱۲] پس از گذشت یک سال از عرضه سرویس آپارات، در بهمن ۱۳۹۰ نسخه اندروید این سرویس نیز در اختیار کاربران قرار گرفت.

پروژه انجام شده شهرداری منطقه 4 روشنایی (بلوار 22 بهمن) کرمان

پروزه انجام شده شهرداری منطقه 4 کرمان (بلوار 22 بهمن) ساخت انواع المانهای نوری

برای کسب اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان ونحو فروش با ما در ارتباط باشید.کارشناس فروش:ستاریان 09135049183شماره ثابت:03435400ایمیل:greeninco.ir@gmail.comآدرس سایت شرکت:www.greeninco.irآدرس شرکت:کرمان-شرف آباد بلوار قائم7

پروژه انجام شده شهرداری منطقه 4 روشنایی (بلوار 22 بهمن) کرمان

پروزه انجام شده شهرداری منطقه 4 کرمان (بلوار 22 بهمن) ساخت انواع المانهای نوری

برای کسب اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان ونحو فروش با ما در ارتباط باشید.کارشناس فروش:ستاریان 09135049183شماره ثابت:03435120ایمیل:greeninco.ir@gmail.comآدرس سایت شرکت:www.greeninco.irآدرس شرکت:کرمان-شرف آباد بلوار قائم7
لیست رشته های بدون کنکور آزاد تهران غرب بهمن ماه 98 کدامند؟(مطالعه مقاله)
مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
زمان ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 98-99 تهران غرب؟(نیمه دوم دی ماه 98-99)
شرایط ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 98 دانشگاه آزاد تهران غرب؟
ادرس دانشگاه تهران غرب؟
و ... ؟؟؟
در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب نیمسال دوم و مهر 98 که با مشاوره تحصیلی بد
بسم الله 3 بهمن 1357 (سه شنبه) :  شورای سلطنت که برای حفظ رژیم سلطنتی در ایران تشکیل شده بود منحل گردید.  4 بهمن 1357 (چهارشنبه) :  برای جلوگیری از حضور امام خمینی در بین مردم ایران ارتش فرودگاه مهرآباد را به اشغال درآورد.  5 بهمن 1357 (پنج شنبه) :  دولت بختیار 3 روز فرودگاههای کشور را بست.  7 بهمن 1357 (شنبه) :  ـ‌ تحصن روحانیون مبارز در دانشگاه تهران در اعتراض به بستن فرودگاهها آغاز شد. ـ راه‌پیمایی میلیونی مردم در تهران به مناسبت 28 صفر برگزار گردید.  9 به
مجری سه شنبه های مهدوی  شماره ۱ آقای عرفان حسینی
رهبر برگزاری سه شنبه های مهدوی (عج) شهر بهمن شماره ۲ آقای احسان نعمت الاهی
رهبر برگزاری سه شنبه های مهدوی (عج) شهر بهمن شماره ،۳ آقای نظری
شرح وضایف ستاد برگزاری سه شنبه های مهدوی
۱.رهبر : نظارت بر کل. ساختار و رهبری اعضا، بازرسی از تمام زیر مجموعه ها خصوصا قسمت امور مالی و مسئول صوت
۲.مسئول امور مالی : تشکیل کمیته کمک های مردمی و نظارت و برنامه ریزی خرج کرد، ارائه گزارش مسمتر به رهبر
۳،فیلم بردار
به اطلاع شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) بهمن‌ماه ۹۷ می‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری (طراحی) و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملّی ساختمان، موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.
متقاضیان ‌می‌توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه ثبت نام آزمون ها اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتایج اعلام شده قطعی ا
وقتی نماز بهمن تمام شد. هرمز با تمسخر حرص آلودی گفت: "برای خدایت خودت را آراستی؟ چه گفتی؟ چه شنیدی؟" 
بهمن خیلی آرام گفت: "روزی حسن بن علی را هنگام نماز دیدم. او بهترین جامه های خود را وقت نماز می پوشید، کسی علت را پرسید، گفت: خداوند جمیل است و جمال و زیبایی را دوست دارد. خود را در پیشگاه الهی زینت می کنم که خداوند فرموده با زینت های خود در مساجد حاضر شوید."
+ عشق در برابر عشق - امید کوره چی
به نام خدا
شهید ابراهیم هادی متولد یکم اردیبهشت سال یکهزار و سیصد و سی و شش، تهران، محله ایت الله سعیدی حوالی میدان خراسان            وی دارای دیپلم ادبی و علاقمند به ورزش والیبال بود و کشتی بود.    وی با حضور درخشان در جبهه های گیلانغرب تا بازی دراز و دشت های جنوب، نامش دشمن بعثی را به لرزه می انداخت.در بهمن ماه سال شصت و یک به همراه گردان کمیل در کانال های فکه مقاومت کردند که به دلیل حماسه افریده شده توسط گردان کمیل و ابراهیم نام ان کانال را ک
   شعر کودکانه 22بهمن

شعر کودکانه 22بهمن

22بهمن
آی بچه ها بازی کنید            آی بچه ها شادی کنیدبیست و دومه بهمنه                   جشن تمام میهنهجشن بزرگ انقلاب                مرگ و عزای دشمنهبیست و دوم بهمن شده               آزادی ملت شدهروز شکوه و شادیه                   سرود ما آزادیهمیهن سراسر لاله شد        زنجیر ظلم صد پاره شدگوییم دوباره یک صدا          مرگ بر تو باد ای آمریکا

۲۲ بهمن ، ۲۲ بهمن
۲۲ بهمن ، ۲۲ بهمن
د
اقلیم و آب وهوا: بادها و بارندگی،دمابه طور کلی بخش خنج در منطقه آب و هوای گرم واقع شده است ولی روستای کورده به دلایل شرایط محلی از وضعیت مطلوب تری برخوردار است. این روستا در دشتی معتدل و خشک واقع شده است. فصل زمستان که بارندگی می آید در ماه های آبان تا بهمن ماه می باشد از بهمن تا اسفند فصل بهار می باشد که علف ها می رویند و طبیعت منطقه را سرسبز می کنند. از لحاظ سرسبزی این منطقه در بین مناطق شهرستان خنج از اهمیت خاصی برخوردار است
ادامه مطلب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

آهنگ باشه بخند با صدای بهمن الماس به سبک دیسلاو در سال 1395 منتشر شد
آهنگ با تنظیم : مجید همتا   تکست : بهمن الماس  کاور توسط سهراب سین
تهیه شده در استدیو سین

به استحضار دانشجویان عزیز همه رشته های کارشناسی ارشد پیام نور (کسب و کار، اجرایی، بازرگانی، دولتی و ...) می رسانم وضعیت منابع درسی و نوع آزمون تستی تشریحی ترم بهمن (نیمسال دوم سال تحصیلی 98-1397) در وبسایت سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور بارگذاری شده است و مثل همیشه سرشار از تغییرات.
دانشجویان عزیز حتماً وضعیت منابع درسی و حذفیات و نوع آزمون تستی تشریحی دروس خود را دقت فرمایند.
(لینک دانلود منابع درسی ترم جدید در منوی اصلی وبلاگ گزینه ارشد بارگذار
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون های ورود به حرفه ‌می‌رساند، نوبت بعدی آزمون‌های مربوط، در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۷ برای کلیه رشته های مهندسی، شهرسازی، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، معماری (طراحی، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی(طراحی و نظارت)، نقشه‌برداری و ترافیک و رشته‌های کاردان‌های فنی ساختمان شهرسازی، عمران، معماری، نقشه برداری، تأسیسات مکانیکی و تأسیسات برقی و تعیین ص
من اینجا یک سفارشی هم بکنم؛ گاهی در راه‌پیمایی بیست‌ودوّم بهمن دیده
میشود که مثلاً ‌جنابعالی از فلان آقا خوشتان نمی‌آید، او هم آمده در
راه‌پیمایی مثل شما، بنا میکنید علیه او تظاهرات کردن و شعار دادن؛ این
درست نیست؛ یک اختلاف نظری است، بالاخره شما او را قبول ندارید به هر
دلیلی، فلان مسئول را، فلان رئیس را، فلان آقا را شما قبول ندارید،
خیلی‌خب، اشکال ندارد؛ امّا جای تسویه‌حساب، راه‌پیمایی بیست‌ودوّم بهمن
نیست؛ این را من توصیه میکن
ماه‌گرفتگی(خسوف) جزئی دوشنبه 1 بهمن 1397 شمسی
در چهارچوب سنّت‌های تکوینیِ جاری به قدرتِ الهی، دوشنبه 1 بهمن 1397 شمسی إن‌شاءالله، ماه‌گرفتگی(خسوف) جزئی در کشور عراق و بخشی از کشورهای ایران و عربستان، رخ می‌دهد و «نماز آیات واجب می‌شود».
با چشم‌پوشی از ثانیه‌ها و گِردکردنِ آنها به دقیقه، ماه در ساعت 7:04 بامداد دوشنبه 1 بهمن 1397 به وقت رسمی ایران، وارد بخش تمام‌سایهٔ زمین می‌شود و گرفتِ جزئی آغاز می‌شود. این گرفتِ جزئی در نیمۀ شرقی ایران، با چ
دانلود آزمون آزمایشی ۵ بهمن ۹۷
دانلود آزمون آزمایشی ۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ (به تفکیک برگزار کننده)
آزمون آزمایشی ۵ بهمن ماه ۹۷ قلم چی و گاج و گزینه دو
در هر آزمونی به خصوص آزمون سراسری آشنایی با نحوه طرح سوال می‎تواند
کمک شایانی را به داوطلبان کنکور نماید. موسسات آموزشی با اطلاع از این
موضوع به صورت دوره‎ای اقدام به برگزاری آزمون‎هایی می نمایند که خود همین
مسئله می تواند کمک شایانی را به داوطلب نماید. اما از آنجایی که داوطلبان
امکان حضور در تما
+داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده، مدارک لازم را در زمان تعیین شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات ارسال کنند. دانشگاه‌ها و مؤسسات باید با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوطه مانند سهمیه‌بندی نسبت به پذیرش دانشجو در سقف ظرفیت تعیین شده توسط شورای گسترش آموزش عالی اقدام و نسبت به ثبت‌نام مشروط پذیرفته‌شدگان اقدام و اسامی آن‌ها را برای تائید به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.
+در این روش داوطلبان می‌توا
شپاکسا
شرکت پاکسان در نظر دارد به منظور استفاده از معافیت مالیاتی
حاصل از افزایش سرمایه از محل سود انباشته و اصلاح ساختار مالی،سرمایه فعلی
را از 54 به 108 میلیارد تومان (افزایش سرمایه 100 درصدی) افزایش دهد.
قلرستدر پایان آخرین روزکاری هفته جاری ، نماد شرکت قند لرستان به دلیل عملی کردن برنامه افزایش سرمایه بسته می شود."قلرست" طبق مجوز افزایش سرمایه 67 درصدی و با برگزاری مجمع فوق العاده سه
شنبه 23 بهمن ، می تواند سرمایه فعلی 24 میلیارد تومانی را از
پیرو برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان بهمن ۱۳۹۷، بدینوسیله اعلام می‌دارد دفترچه و کلید سوال‌های تستی آزمون‌های مذکور در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها درج شده است. داوطلبان می‌توانند درصورت اعتراض به سوال‌ها و پاسخنامه‌های آن، درخواست‌های خود را با فرمت مندرج در فایل زیر حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۲/۱۵ به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمایند.
شرکت‌کنندگان محترم توجه داشته باشند که از ارسال درخواست‌های تکراری جداً اجتناب نمایند. طبق روال معم
باز پنج شنبه فرا رسید و باز کودکان کتاب به دست و خندان قدم در کتابخانه می گذارند و من کتابدار در کتابها و سوال و جوابهای کودکان محصور می
شوم . اینک در بهمن 97 بسیار خرسندم که بیش از دو سال است که پنج شنبه های
کتابخانه ام آنقدر شلوغ است که زمانی که  عقربه های ساعت دیواری، 1 ظهر را نشان
می دهند و زمان تعطیلی کتابخانه را گوشزد می کند من همچنان مشغول فایل
کتابهای برگشتی کودکان هستم. و از ساعت گلایه دارم که چرا با دور تند می
چرخد.27 دی ماه یعنی پنج شن
باسمه تعالی
آفرین بر این ملّت!
به حمدالله ملّت ایران 22 بهمن امسال در همه ی شهرهای ایران کولاک کردند و واقعا یک 22 بهمن تاریخی را رغم زدند.
تا جایی که تاریخ ثبت شده است، در تاریخ بی سابقه است که بعد از 40 سال از یک انقلاب مردم آن کشور این طور پای آرمان های آن مانده باشند.
در باران و برف و سرما آمدند تا دشمن را ناامید کنند.
این حرکت در معادلات ناقص دشمن یک حرکت تعریف نشده است که باوجود این همه مشکلات اقتصادی مردم پای 40 سالگی انقلاب خود ایستاده اند.
حا
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت پذیرش دارد.
نوبت اول برای ورودی مهر ماه هر سال است و نوبت دوم برای ورودی بهمن ماه که بیشتر ورودی بهمن ماه تکمیل ظرفیت است. 
منظورمان از تکمیل ظرفیت این است که در ورودی مهر ماه تعداد بسیاری رشته است که در ورودی مهر تکمیل میشود و برای ورودی بهمن ، رشته هایی را پذیرش میکنند که در مهر برای آنها پذیرش وجود نداشته است.
خب حالا وقتشه کمی درباره رشته های دانشگاه علمی کاربردی بگم، رشته های دانشگاه علمی کاربردی خ

+بهمن تو کانالش نوشته :

دلارام فوت کرد...
دلارام گفته بود هزینه ی درمانم تو خارج از کشور حدود 250 هزار دلاره! منم با خنده گفته بودم آدم بمیره به صرفه تره!
من شوخی کرده بودم دختر جون چرا جدی گرفتی!

+ماری تو کانالش نوشته :

لال شدن مگه همین نیست، دختر مهربون و پرانرژی‌مون رفت.روحت در آرامش باشه دلارام عزیز
 @my_diaryyyyyy

+من تو کانالم نوشتم :

دارم دق میکنم...باورم نمیشه
روزی ک کانالشو پیدا کردم رفتم و بهش پیام دادم اما جواب نداد. رفتم پی وی بهمن. گفت
سلام اینجانب علیرضا خجسته از شهر بهمن از توابع شهرستان آباده استان فارس عرض سلام و خسته نباشید دارم اینجانب سال گذشته یک جلسه از برنامه سه شنبه های مهدوی را در شهر خودم برگزار کردم و ،پیج قبلی بنده به آدرس instagram.com/seshanbeh_haaye_mahdavi_bahman
 البته من با همین نام کاربری دوباره این صفحه را درست کرده ام که ممکن است صفحه قبلی من را نیاورد بنابراین لطفاً در ذره بین اینستاگرام خود نام شهر بهمن را بنویسید تا صفحه قبلی را پیدا کنید تمام عکس ها و ویدیوهای جلسه
پیرو اطلاعیه صادر شده در خصوص ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان در سال جاری مجدداً به آگاهی کلیه داوطلبان دریافت پروانه اشتغال به‌کار مهندسی در کلیه رشته‌ها و صلاحیت‌های موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان می‌رساند:
با توجه به اتمام مهلت رسیدگی به اعتراضات شرکت‌کنندگان در آزمون‌های بهمن ماه ۹۷ و بررسی‌های دقیق انجام شده توسط کمیته‌های تخصصی مربوطه و نهایتاً اعلام قطعی نتایج و در موارد مورد لزوم اصلاح کارنامه داوطلبان، ا
پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، بهمن ۱۳۹۷ بدینوسیله به اطلاع می رساند:
نتایج آزمون های موصوف استخراج گردیده و از روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۶ بر روی سامانه آزمون های ورود به حرفه قابل مشاهده می باشد. لذا این عزیزان می توانند از همین طریق نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند.
شرکت‌کنندگانی که موفق به حدنصاب قبولی در آزمون‌ها نشده اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتیجه آزمون داشته باشند می‌توانند درخواس
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه آزاد اسلامی به دو روش با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن انجام می شود. ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر 98 از 26 اسفند 97 آغاز و تا 20 شهریور 98 ادامه داشت.
در کشوری زندگی کنی که پیچیدن طنین الله اکبر در فضا
چه وقت اذان
چه شامگاه بیست و یک بهمن
باعث جریان اکسیژنِ خاصی در ریه هات بشه
که غنی شده به حس امید
امید به آینده ای سبز
پ.ن. : نعمت های زیادی هست که گاهی زیاد بودنشون باعث میشه بعد یه مدت کم رنگ بشن...
هرمز شانه بلند فلزی را میان پنجه اش فشرد و گفت: "از مسلمان ها بیزارم." 
بانو آتوسا به آرامی گفت: "بیزاری چون فکر کردی همه مسلمان ها مسلمانند؟" 
هرمز شانه را میان لباسش گذاشت و چیزی نگفت. آتوسا دوباره گفت: "اسلام نمی تواند برای آدم های خودخواه و خودپرست کاری کند، یعنی هیچ دینی نمی تواند. خدا فقط به کسانی بال پرواز می دهد که بخواهند پرواز کنند، کسانی که بخواهند خوب باشند." 
هرمز پوزخند نفرت انگیزی زد و گفت: "این ها همه قصه است، چرا زرتشتی ها مثل این
+داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده، مدارک لازم را در زمان تعیین شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات ارسال کنند. دانشگاه‌ها و مؤسسات باید با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوطه مانند سهمیه‌بندی نسبت به پذیرش دانشجو در سقف ظرفیت تعیین شده توسط شورای گسترش آموزش عالی اقدام و نسبت به ثبت‌نام مشروط پذیرفته‌شدگان اقدام و اسامی آن‌ها را برای تائید به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.
+در این روش داوطلبان می‌توا
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
ثبت نام بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد دو نوبت در سال (ورودی مهر و بهمن) برای مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر 98 از تاریخ 26 اسفند 97 آغاز و تا 20 شهریور 98 ادامه یافت. ثبت نام بدون کن
غروب که میشود
زیبایی اسرار آمیزی دنیا را فرا میگیرد
رنگها در هم می آمیزند
و صحنه ی با شکوه نبرد روز و شب شکل میگیرد..
در میان این انسانها
بع دوردستهای خویش مینگرم..
به روزهایی دور..
به آرزوهای دست نیافتنی..
و گاهی چقدر
این سکوت غروبها را دوست دارم..
ساده
بهمن 1396
سلام
دوست دارم از آنجایی که به ایرانگردی علاقه زیادی دارم اولین پستم رو از خاطرات سفر به چابهار شروع کنم
مقدمه :
اواخر سال 86 و اوایل سال 87 در حالی که یه جوان 21 ساله بودم و چندماهی از شروع به کارم در شرکت خصوصی نگذشته بود که ماموریت کاری خوردم به چابهار و 6 ماه آشنایی کامل با بلوچستان ...
پائیز 97 : اواسط پائیز پیشنهاد سفر به چابهار رو با خانمم(نجاح) و پسرم(آرین)در میان گذاشتم و گفتم میخوام بعد از 11 سال دوباره برگردم چابهار و خاطرات قبلم رو زنده کنم
دانشجویان عزیز استحضار داشته باشند انتخاب واحد ترم بهمن (نیمسال دوم 98-1397) از تاریخ 97/11/01 لغایت 97/11/08 در سامانه گلستان و از مسیر زیر و مطابق زمان بندی خاص برای هر دانشجو قابل انجام است :
ثبت نام ----> عملیات ثبت نام -----> ثبت نام اصلی
به روال همیشه جهت انتخاب واحد لازم است شهریه ثابت ترم جدید پرداخت شده باشد.
بازه زمانی فوق جهت دانشجویان قدیمی است و انتخاب واحد دانشجویان قبولی جدید (کنکور فراگیر 97) متعاقباً اعلام خواهد شد.
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت پذیرش دارد.
نوبت اول برای ورودی مهر ماه هر سال است و نوبت دوم برای ورودی بهمن ماه که بیشتر ورودی بهمن ماه تکمیل ظرفیت است. 
منظورمان از تکمیل ظرفیت این است که در ورودی مهر ماه تعداد بسیاری رشته است که در ورودی مهر تکمیل میشود و برای ورودی بهمن ، رشته هایی را پذیرش میکنند که در مهر برای آنها پذیرش وجود نداشته است.
خب حالا وقتشه کمی درباره رشته های دانشگاه علمی کاربردی بگم، رشته های دانشگاه علمی کاربردی خ

رشته های بدون کنکور آزاد تهران شرق مهر و بهمن 98
زیرگروه ریاضی به نسبت زیرگروه علوم تجربی در 5 سال گذشته تعداد داوطلب و متقاضی کمتری را هم در کنکور سراسری و هم به صورت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور اختصاص داده و داوطلبان بیشتر بدون هدف گرایش پیدا کرده به علوم تجربی و رشته های مرتبط به پزشکی و پیراپزشکی
رشته های بدون کنکور زیر گروه ریاضی دانشگاه آزاد تهران شرق بهمن 98 شامل رشته های:
مهندسی برق باکد 40119
مهندسی عمران 40401
رشته مندسی پزشکی 40106
رش
v

رشته های بدون کنکور آزاد تهران شرق مهر و بهمن 98
زیرگروه ریاضی به نسبت زیرگروه علوم تجربی در 5 سال گذشته تعداد داوطلب و متقاضی کمتری را هم در کنکور سراسری و هم به صورت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور اختصاص داده و داوطلبان بیشتر بدون هدف گرایش پیدا کرده به علوم تجربی و رشته های مرتبط به پزشکی و پیراپزشکی
رشته های بدون کنکور زیر گروه ریاضی دانشگاه آزاد تهران شرق بهمن 98 شامل رشته های:
مهندسی برق باکد 40119
مهندسی عمران 40401
رشته مندسی پزشکی 40106
ر
یکی از دغدغه های مهم هر پدر و مادری هنگام مهاجرت به خارج از کشور ، تحصیل و آینده فرزندانشان در کشور مورد نظر می باشد. یکی از کشور هایی که همیشه در طول تاریخ تعداد زیادی از مهاجرین ایرانی را پذیرش می کند، ترکیه است.
ادامه مطلب
آیا رشته حقوق یا مهندسی پزشکی و میکروبیولوژی را بدون کنکور در تهران و شهرستانها داریم؟
این نیمسال بر خلاف سال های گذشته نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم در رشته های بدون کنکور آزاد تهران رشته حقوق بدون کنکور، میکروبیولوژی و مهندسی پزشکی بدون آزمون و... رشته هایی که برای نیمسال اول پرطرفدار بودند را در دفترچه این ترم بهمن ماه شامل لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 تهران(تهران غرب) در دوره تمام وقت نبوده ایم.
ولی در دوره
⭕️ #تلویزیون_ملی_ایران در ساعت ۵ بعداز ظهر جمعه ۱۱ مهرماه سال ۱۳۳۷ بوسیله #ثابت_پاسال( بهائی) افتتاح شد،
و در ابتدا از تهیه‌کننده تا باغبان‌های آن از بهائیان‌ بودند،
و از آن روز تا ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ که به #صداوسیما تغییر نام داد و تا بحال هنوز یک برنامه برضد #بهاییت تولید نکرده است./ مسعود فدک
✅ @Masaf
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

سخن پدر شهید لطفی به یاد فرزندش در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ، شهر مقدس قم ...

شهید راه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لط
بسم الله الکریم
اون روزى که بعد از شب هاى سخت، چشماتو باز میکنى و به خودت لبخند میزنى، همون روزى که حس میکنى انگار چرخ دنیا یه جور دیگه میچرخه، روزى که دیدت به زندگى عوض میشه و حس میکنى رهاتر شدى، اون روز روزیه که بزرگتر شدى!
٩ بهمن بود که حس کردم پا به دنیاى قشنگ نوزده سالگیم گذاشتم...
ادامه مطلب
از ۲۵ یا ۲۶ بهمن که از خونه زدم بیرون و عازم خدمت اجباری سربازی شدم دیروز بعد از دو ماه دوباره پام به خونه باز شد و با اجازتون ایام عید رو تو زندان جزیره به سر بردم و این پست هم برای اینکه فروردین ماه بدون یادداشت نمونه نوشتم تا ببینم کی دوباره وقت بشه و از تجربیات خدمت اجباری بنویسم...
فعلا، شاد باشید
بسمه تعالی
ارسال گزارش فعالیتهای انجام شده دهه فجر
1)برگزاری جلسه انجمن اولیاء جهت تصمیم گیری  در مورد فعالیتهای دهه فجر
2)نصب تراکت و تزیین سالن و کلاسها به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب
3)برگزاری جشن 22 بهمن ماه در سالن آموزشگاه که برنامه های آن شامل سرود ملی، قرائت قرآن،همخوانی سرود همگانی، اجرای نمایش و سرودتوسط دانش آموزان ، پذیرایی و.......
4) شرکت در جشن همگانی در سالن آموزشگاه محبوبه عظیمی
5)برگزاری نمایشگاه نقاشی در نمازخانه آموزش
تا
که چشمت مثل موجی مسخ از من می گذشت
جـای خون انگار
از رگـهــایم آهـــن می گذشت
مـی گذشـتی از
ســرم گـویی که از روی کویر
با غروری سر به
مهر ابری سترون می گذشت
یا که عـزرایـیل
با مـردان خود با سـاز و برگ
از میــان نقـب
رازآلــود معـــدن مـی گذشـت
قطعه قطعه می
شـدم هر لحـظه مـثل جمله ای 
که مردد از لبان
مردی الکن می گذشت
ساحران ایمان می
آوردند موسی را اگر 
ماه نو از کوچه
ها در روز روشن می گذشت
شوق انگشتان من
در لای گیسوهای تو 
باد آتش بود و از
گی
خوش اومدی به دنیا نفس من..
فرشته کوچولوی بهشتی..
یه ماه زودتر زمینی شدی
و حالا دو روزِ کنارت عشق میکنیم..
هنوز باورم نمیشه میتونم بغلت کنم.. نگاهت کنم..
زندگی منی..
زهراسادات قشنگم..
لحظه لحظه خداروشکر میکنم که تا اینجا هوامونو حسابی داشته..
دوستت دارم.. قد تموم دنیا..
.
به تاریخ تولدت چهارشنبه.هفده.بهمن.نودوهفت.
روز موعود رسید بالاخره شنبه بیستم بهمن ماه سال ۹۷ خورشیدی رسید
روزی که قرار بود از خانواده جدا شوم و به شهر دیگر بروم
روز زیبایی بود،در آن عشق جریان داشت،دوستی جریان داشت،محبت جریان داشت،اشک شوق در اشک دلتنگی در آمیخت و در آن دیدم که خدا جریان داشت
ادامه مطلب
جهت دریافت صورتجلسه شماره 7شوراها روی فایل زیر کلیک کنید.

موارد مطرح در جلسه :حضور در گلزار شهدا ،برنامه پخت آش انقلاب ،مسابقه انشا به مناسبت دهه فجر،برگزاری ایستگاه صلواتی ،تشویق جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن 

دریافتحجم: 193 کیلوبایت
به اطلاع دانشجویان عزیز میرسانیم  نتایج کنکور فراگیر نوبت نوزدهم (پذیرش بهمن 97) دانشگاه پیام نور در
سایت سازمان سنجش اعلام شد. به همه دانشجویان قبولی رشته های کارشناسی
ارشد مدیریت (کسب و کار، بازرگانی، دولتی، حسابداری و ....)‌ همه مراکز
پیام نور در سراسر ایران زمین تبریک عرض می کنم و به اطلاع این عزیزان می
رسانیم در گروه تلگرام گزینه ارشد آماده پاسخگویی به همه این عزیزان هستیم.
جهت
جلوگیری از ورود و خروج افراد متفرقه به گروه، از قرار دادن
مگر می‌شود پاییز به هزار رنگ به جلوه درآید، آسمان بارانش را پرشکوه بباراند و دل از هرچه اندوه، شسته نشود؟ باران را بسیار دوست دارم، بارانش که پاییزی باشد بیشتر شیدایم می‌کند. گیرم که همین طور یک‌نفره بزنم بدل خیابان‌ها. حتی هوس نمی‌کنم چتر جدید برای خودم بخرم و می‌گذارم باران تنگ در آغوشم گیرد.
اما می‌دانی زیباترش چیست؟ اینکه باران یادم بیندازد شبهایی از بهمن‌ماه سال گذشته را، یادم بیندازد که شبها به شوق دیدنت بال می‌گشودم و باران، آ
فیلم شعله ور
خلاصه داستان فیلم شعله ور
فیلم سینمایی شعله ور درباره‌ی کسی است که تمام سعی خود را می‌کند که زندگی بی دغدغه‌ای داشته باشد اما تنش‌های روحی،‌ خانوادگی و محیطی او را در محاصره قرار می‌دهند.
بازیگران فیلم شعله ور
امین حیایی، دارا حیایی، زری خوشکام، بهمن پرورش، فرید قبادی، مژگان صابری و پانته‌آ مهدی نیا
سایر عوامل فیلم شعله ور:
در ادامه با عوامل فیلم شعله ور آشنا خواهید شد.
نویسنده: حمید نعمت‌الله، هادی مقدم دوست، مدیر فیلمبر
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه آزاد بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ارائه می دهد. دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی ناپیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دو نوبت در سال (ورودی مهر و بهمن) اقدام به ثبت نام می نماید. ثبت نام ب
آه. بسه دیگه! اگه بگم که چقدررر نوشته ام در این مدت، شاخ بر کله‌ات سبز خواهد شد. اوووو. فایلای وردی که این ور اون ور ذخیره شده، دفترچه های مختلف، درفتهای بیان، درفت های اون ور، یادداشتهای گوشی... هی میگم اینو باید فلان موقع بذارم. اینو باید بشینم سانسور کنم. اینو باید درست کنم. اینو باید عکس بهش اضافه کنم.... اووو کی میره این همه راه رو.
چهل دقیقه تو رختخواب غلت زدم تا به این نتیجه رسیدم که ساعت هشت یه مقدار برای خواب زوده و باید راه بهتری برای فرار
شانزدهمین جلسه از جلسات هفتگی
" #دوشنبه_های_انقلاب "(جهت دانلود کلیک کنید)
 با سخنرانی دکتر هدایتخواه 
 مورخ ۹۷/۱۱/۱۳ 
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام 
 این هفته : 
  دهه فجر 
دلایل قرآنی این سوال که چرا باید برای سالگرد انقلاب هزینه کرد ؟ 
 چه فوایدی در این بزرگداشت ها وجود دارد ؟
 شرکت در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن از مصادیق تذکر به ایام ا... است

#هیاتـ_جوانانـ_حسینے_یاسوجـ
 @jhyasuj
تنگ کردن واژن با آب انار
همیشه این سوال برای اشخاص مختلف ایجاد می شود که تنگ کردن واژن با آب انار
ممکن است ؟ روش های طبیعی تا چه حد تنگ کردن شان ماندگار است ؟ آیا تنگ
کردن واژن با آب انار مانند لیزر عمل می کند یا خیر ؟ در این مقاله ما به
بیان پاسخ شما عزیزان در خصوص تنگ کردن واژن با آب انار می پردازیم .
دکتر بهمن پور در ابتدا به بانوان توصیه می کند که روزانه یک لیوان آب
انار بنوشند ، زیرا آب انار فواید بسیار زیادی دارد ، زیرا مواد روی پوست
انار
سلام اینجانب علیرضا خجسته از شهر بهمن از توابع شهرستان آباده استان فارس عرض سلام و خسته نباشید دارم اینجانب سال گذشته یک جلسه از برنامه سه شنبه های مهدوی را در شهر خودم برگزار کردم و قصد دارم مجدداً این برنامه را اجرا کنم که به حمایت های مالی نیاز دارم ،پیج قبلی بنده به آدرس instagram.com/seshanbeh_haaye_mahdavi_bahman
 البته من با همین نام کاربری دوباره این صفحه را درست کرده ام که ممکن است صفحه قبلی من را نیاورد بنابراین لطفاً در ذره بین اینستاگرام خود نام شهر
سلام
چند روز دیگر 22 بهمن است
چند روز دیگر می خواهیم جشن کوشش و تلاش برای این مملکت بگیریم
صدای بابا به گوش می رسد:
افشین من رفتم راهپیمایی - اقای صفایی و اقای طالقانی هم می ایند. صدا دور شد . ای بابا این بابای ما هی به ادم یک چیزی می گوید ( قربانش کاش الان هم می گفت ) آمــــــدم . با صدای بلند گفتم
اره دوستان داریم جشنی را بر پا می کنیم که یک ادم از یک کشوری به اسم امریکا ما را تهدید به قحطی می کند.
هزینه این انقلاب که با خون شهدا به بانک هستی پرداخت ش
فروردین ....وانت
اردیبهشت...سانتافه
خرداد........خر مش قربون
تیر ..........مرسدس بنز
مرداد.........لندکروزر شاسی
شهریور.......پورشه
مهر............مازراتی
آبان............پراید
آذر............ ﺎﻭ ﻏﻼﻡ ﻋﺒﺎﺱ
دی............. شورلت امریکایی
بهمن........... فضاپیما
اسفند.........نیسان آبی
دقیقا چند سال پیش بود‌‌...
بهمن ماه...
تعداد خواب های واقعی یا به نگاه دین، رویاهای صادقانه، بیشتر شده بود...
با مرگ دوستم شروع شد و به...
یادم نیست به چی ختم شد.
اون زمان دانشجو بودم، حاج اقای دانشگاه میگفت احتمالا غلبه شیطانی هست که خواب های واقعی میبینی، خواب هایی که واقعا اذیتم میکرد...
گذشت و گذشت و گذشت تا با یه سری از ادعیه و این چیزها بهتر شدم، تا این چند روز...
انگار دوباره رویاهای صادقه برگشتند...
به نام خالق صبر ...
نمی دونم چی شد که بالاخره امشب بعد از مدت ها تصمیم گرفتم که دوباره بنویسم. برای تو. 
بعد از مدت ها که از ١١ بهمن گذشته با دلم کنار اومدم و راضیش کردم تا بنویسه. البته که هنوز هم اخساس می کنم که برای تو نمی نویسه. بیشتر برای خودم می نویسم. گله هام رو از تو. امشب برای من شب خاصیه. نمی دونم اصلا یادت هست یا نه ؟! 
بیخیال.
چه فایده که اینا رو بنویسم. 
خسته تر از اونیم که حتی واسه خودم بنویسم.
تامام ...
اطلاعیه:

وزارت علوم، تحقیقات وفناوری

دانشگاه جامع علمی- کاربردی

دانشگاه غیر انتفاعی
بدون کنکور در رشته های زیر
 برای ترم بهمن دانشجو می پذیرد:

مقطع کاردانی

۱.   کاردانی حرفه ای حسابداری صنعتی

۲. کاردانی حرفه ای مدیریت- لجستیک و زنجیره تامین

۳.  کاردانی فنی ماشین افزار

۴. کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی

۵.کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی

۶. کاردانی فنی تعمیرات ماشین آلات صنعتی

۷. کاردانی فنی لجستیک و تامین قطعات خودرو

۸.کاردانی حرفه
از اواخر بهمن ۹۷ شروع کردم به دیدن سریال فرندز،و تاالان تا قسمت ۲ فصل نهم دیدمش.
منو اونجوری نمیخندونه، ولی خب واقعا حال خوب کنه...معمولا قبله خواب دو قسمت ازش میبینم و خیلی حال میده،ازالان قصه تموم شدنشو دارم میگیرم...
تا اینجا با این دو قسمت واقعا خندیدم:قسمت ۲ فصل نهم(اون قضیه مشت زدن راس به جویی و ...)
اگه اشتباه نگم قسمت ۱۷ فصل پنجم(اون قضیه که جویی از پشته پنجره خونه مانیکا یه دختررو تو ساختمون راس میبینه و .....)
 فیلم مرداد
نام فارسی : مرداد
نام انگلیسی : mordad
ژانر : اجتماعی
امتیاز 8.2 از 10
زبان : فارسی
سال : 1395,1397
محصول : ایرانی
مدت زمان : 75 دقیقه
کارگردان : بهمن کامیار
نویسنده : بهمن کامیار
تهیه کننده : محمود فلاح
بازیگران : اندیشه فولادوند,بهنوش بختیاری,رعنا آزادی ور,محمدرضا فروتن,مهتاب کرامتی, بابک بهشاد ، نیلوفر مولایی ، عاطفه للهی ، پروین ملکی ، لیلی فرهادپور ،علی گل زاده ، حسن علیرضایی
داستان فیلم مرداد در رابطه با زوج جوانی است به نام های امیر
بهمن می کشید. کاری که جراتش را نداشت ولی یکباره نمی دانست چه بلایی سرش آمده که دلش نترس شده است. نشسته بود رو به رویم. خیالش نبود که سراغ دود رفته، چیزی و کاری که همیشه از ان نفرت داشت. بهمنش بو نداشت، لذت داشت. سیگارش کامی به همراه داشت همسنگ لذت جنسی. حفره ای در وجودش باز شده بود که از آن حفره خوشی مثل دود سیگار بهمنش پیچ می خورد، لوله می شد در آن فرو می رفت. تمام بدنش مور مور می شد و وجودش نفس عمیقی از آرامش می کشید. 
گاهی وقت ها احساس می کرد درون
الحمدالله اوضاع رو که در مجموع نگاه مبکنم و بررسی میکنم خوبه
سختی‌هایی هست طبیعتا، ولی مشکل لاینحلی نیست.
بنظرم سختیاش بیشتر از جنس تعدد و ترسه. تعدد مواجه با ترس

عکس رو در شرکت گرفتم و در صف انتظار مطب دندون‌پزشکی ادیت کردم، ۸ بهمن ۱۳۹۷، با عنوان همگرا
حس میکنم خیلی وزن اضافه کردم دقیقا از اول بهمن تا الان! حس سنگینی وحشتناکی دارم.لباسام برام تنگ ترشدن.عادت دارم همیشه لباس گشاد و آزاد بپوشم.و اینطوری راحت نیستم.حس سنگینی بدی دارم :/ دلم میخواد جلوی این وضع رو بگیرم اما حس میکنم که نمیشه!
فیلم امشب ک قراره ببینم تایتانیک است! :) 
پ ن: با اینکه فیلم دوبله و سانسور شده بود اما بازم حوصله م نشد تا آخر ببینم. :) و تا وسطای فیلم خوابم برد
دانشگاه آزاد تا سال 96 در دو بازه زمانی مهر و بهمن اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می کرد . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، سال 97 مصوبه ای تحث عنوان عدم برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد منتشر شد از اینرو احتمالا تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 98 و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 امسال برگزار نشود و داوطلبان شانش خود را از شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 از دست بدهند .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید : 
www.heyvagrou
این منم قوی تر از همیشه 
به خودم تبریک می گم 
حالا وقتشه 
وقت کاری که بهمن 95 نمی فهمیدم یعنی چی 
اما حالا می فهمم 
فقط باید رفت جلوتر حتی اگه انگار همه چی از دست رفته 
حتی وقتی انگار هیچ چیزی نیست و ته قلب خالی شده
باید رفت
اون جلوتر چیزای بهتری هست 
جواب سوال ها 
پاسخی برای رنج ها و غم ها
بالاخره غبار می ره 
خورشید میاد 
چشم هام می بینه ...

× که به خورشید رسیدیم و غبار آخر شد 
× خورشیدی که درون هر کدوم از ماست 
خورشیدی که باید بیدار کنیم
تاریخ ایران

7253

به قلم دامنه. به نام خدا. مظفرالدین‌شاه پرسید مقصود از «مشروطیت» چیست؟ جواب دادند: عدل، علم، ترقی و آبادیِ مملکت. گفت: یعنی تهران مانند لندن می‌شود؟ جواب دادند: بلی. گفت: چه بهتر از این. پس؛ فرمان مشروطیت را در ۱۴ مرداد ۱۲۸۵ صادر کرد!

نکته بگویم:
سال‌های دور، در آثار شهید مطهری _نمی‌دانم کدام کتاب_ خوانده بودم که تعریف می‌کرد (بدین مضمون) که برخی از مخالفینِ «مشروطه» اصلاً نمی‌دانستند مشروطه چیه؟ لذا وقتی از سرِ ستیز برم
به بیان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای روز دوازدهم فروردین ۱۳۵۸ نقطه‌ی مکمل و متمم انقلاب بیست‌ودو بهمن بود یعنی محصول بیست‌ودو بهمن روز جمهوری اسلامی، روز دوازدهم فروردین بود. ۱۳۶۴/۰۱/۱۰بر همین اساس در سالگرد آری بیش از ۹۸ درصدی مردم به «جمهوری اسلامی»، نوجوان خامنه‌ای به‌مناسبت اشاره و تشکر چندباره رهبر انقلاب اسلامی در بیانات‌ اخیرشان پس از راه‌پیمایی عظیم و شگفتی‌ساز مردم در ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، گوشه‌هایی از حضور باشکوه مردم در جشن چهلمی
صبوری نیز راه گریه را بر من نمی گیردکسی راه مسافر را دم رفتن نمی گیردمرا آنگونه می خواهی که می خواهی، چه می خواهی؟غباری را که توفان نیز بر دامن نمی گیرد؟من از ترس جدایی حرف هایم را نخواهم خوردصدای کوه، زیر ریزش بهمن نمی گیردتو در هر جامه ای باشی به چشم عشق زیباییکسی که اهل دل باشد سراغ از تن نمی گیردامان از دل که می گوید بزن بر طبل رسواییولی دیوانگی های مرا گردن نمی گیردمرا چون دیگران دلخوش به تنهایی مکن ای عشقکه تنهایی در این دنیا تو را از من
جشن سده ازجمله جشن های سنتی ایرانیان بوده که درمیانه زمستان روزدهم بهمن که چهل روزاول زمستان یعنی چله بزرگ تمام وچله کوچک شروع شد، برگزارمی گردید. شیوه اجرای آن همانند چهارشنبه سوری بود. هریک ازخانواده ها مقداری هیزم تهیه وبرپشت بامها آتشی روشن کرده با پریدن ازروی آتش به سروروشادمانی می پرداختند. وچنین می خوانند.
آی سده، سده، سوز
آی صد روزبه غله
پنجه به نوروز
زنان بی شو،چله بدرشو
زنان شودار، به غم گرفتار
دخترون دخونه
بی شو ممونه
آی سده، سد

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بانــــو ساسان مارکت انجمن داوطلبان حامیان فردای سبزقزوین پاسارگاد کاریابی زندگی در کلمات به نام خدای حسابگر,حسابساز,حسابرس وب سایت شخصی پوریا شمس Xbox one آهنگ جدید ایرانی - دانلود فیلم ایرانی و خارجی