نتایج جستجو برای عبارت :

شهید چمران کجایی

احساس می‌کنم تحمل رنج و غم و خطر و مصیبت در راه خدا مهم‌ترین و اساسی‌ترین راه تکامل در این حیات است. 
و معتقدم زندگی در خوشی و بی‌غمی، لذت و سلامت، امن و نعمت، آدم را منجمد، راکد و بی‌احساس می‌کند.

+ از جملات شهید چمران.
+فکر کردن به چمران واقعا روحم رو شکوفا میکنه. یعنی میشه چمران هم یه روزی، یه جایی، یه وقتی به من فکر کنه؟
قلم شهید چمران به حقیقت عالم وصل است.
احساس می‌کنی میفهمی که نگاشته‌های یک عارف را می خوانی که طعم حرفهایش را چشیده است.
مخصوصا که بعضی از نوشته ها موقعیت‌های خاص داشته است و این را میتوان از توضیحات کوتاه ابتدا متن‌ها فهمید که توسط گردآورنده یعنی مهدی چمران آورده شده است.این توضیح‌ها راهگشا است برای درک متن.
وقتی شهید چمران را مینگرم با خود میگویم اینها افسانه نیست، بوده اند، در همین خاک و در همین زمین زیسته‌اند. و چقدر آدمی دلش می خواهد
«هر گاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد، تو او را خراب کردی.خدایا! به هر که و هرچه دل بستم، تو دلم را شکستی.عشق هر کسی را که به دل گرفتم، تو قرار از من گرفتی.هر کجا خواستم دل مضطرب و دردمندم را آرامش دهم، در سایه‌ی امیدی و به خاطر آرزویی، برای دلم امنیتی به وجود آورم، تو یکباره همه را بر هم زدی و در طوفان‌های وحشت‌زای حوادث رهایم کردی، تا هیچ آرزویی در دل نپرورم و هیچ خیری نداشته باشم و هیچ‌وقت آرامش و امنیتی در دل خود احساس نکنم.تو این چنین
بسم الله الرحمن الرحیم

#بِسمِ_رَبِّ_الشُّهَداءِ_وَالصِّدّیقین
#زندگی_شهید_چمران
سلام
ابعاد شخصیتی دکتر چمران را تا حدودی در این مدتی که در خدمت شما بودیم بررسی کردیم .
چمران انتهایی ندارد که به آن برسیم هر چه پیش برویم بدون شک اول راهیم ...
 اما می ماند پستی ها و بلندی ها و چرخش ایام زندگی #شهید_چمران و این که چمران، چگونه چمران شد ؟!
ادامه مطلب
هنوز باور نمیکنم... و به خاطر غافلگیری و این شگفت زدگی حاصل هنوز نمی دانم چگونه بروم و تشکر کنم. دوست خوب و مهربانم، (و تاکید می کنم که روی دو صفت «خوب» و «مهربان» فکر کرده ام... و شاید مخاطب محبتش من نبودم، «قدرشناس» را هم به آن اضافه میکردم.) برایم ده عنوان از کتاب های شهید چمران (که 8 عنوان به قلم خود او، و 2 عنوان «در موردش» است.) (و فکر میکنم مهمترین کتاب هایش.) را برایم هدیه داده است. دقت کنید کتاب های شهید چمران را! و چند خطی که نوشته است. و چقدر ا
آیت الله خامنه ای: [شهید چمران] اینجور نبود که یک آدم خشکی باشد که لذات زندگی را نفهمد؛ بعکس، بسیار لطیف بود، خوش‌ذوق بود ...دل باصفائی داشت؛ عرفان نظری نخوانده بود؛ شاید در هیچ مسلک توحیدی و سلوک عملی هم پیش کسی آموزش ندیده بود، اما دل، دل خداجو بود؛ دل باصفا، خداجو، اهل مناجات، اهل معنا.
زندگینامه شهید دکتر مصطفی چمران
چمران از قلب بیروت سوخته و خراب تا قله های بلند کوههای جبل عامل و در مرزهای فلسطین اشغال شده از خود قهرمانیهای بسیاری به یادگار گذاشته و همیشه در قلب محرومین و مستضعفین شیعه جای گرفته است .
به گزارش گروه دفاع مقدس خبرگزاری « مهر» : دکتر مصطفی چمران در سال 1311 در تهران ، خیابان پانزده خرداد متولد شد. وی تحصیلات خود را در مدرسه انتصاریه، نزدیک پامنار، آغاز کرد و در دارالفنون و البرز دوران متوسطه را گذراند؛ سپس در
روایت رهبر انقلاب از مجاهدی که در همه جا یک خط را تعقیب می‌کرد. با کلیک روی لینک زیر می تونید این مطلب را که سایت رهبری عزیز آماده کرده اند مطالعه کنید.
داستان چمران
پی نوشت:
شخصیت شهید چمران برای حقیر بسیار گیرا و جذاب و جالب است. انشاالله که با دعای این شهید بزرگوار بتوانیم به عنوان الگو از او بهره ببریم.
فکر می‌کنم سال ۵۳ یا ۵۴ بود. من وقتی به لبنان رفتم، طبق راهنمایی‌های
آقای هاشمی، قرار بود بروم مرحوم چمران را اول پیدا کنم -چمران را با رمز و علامت‌
پیدا کردم چون او هم به‌نوعی زندگی نیمه‌مخفی در لبنان داشت. به اتفاق آقای چمران به
دفتر آقاموسی رفتیم تا با ایشان ملاقات کنیم.
وقتی رسیدیم، قبل از ورود به دفتر، آقای
چمران گفت مراقب باشید رئیس دفتر آقاموسی متوجه نشود شما چه کسی هستید و برای چه آمده‌اید.
پرسیدم چرا، گفت چون ساواکی است. تعجب کردم
شهید مصطفی چمران:
"سـَر" آن است که در طریــق وصـال به باد رود
و " جـان" متاعی است که هم او بخشیده است تا به بهای آن لقایش را باز خریم، 
و سِّر آن که خون مقتول عشق را ثارالله گفته اند نیز در همین جاست.

این پست در اینستاگرام:
https://www.instagram.com/p/B_DEONqJJky/
                                                          کاراپست شیراز بلوار چمران
پست سریع بین المللی
پست داخلی
حمل و نقل مرکب
حمل هوایی بار سنگین

آدرس : شیراز بلوار چمران خیابان ابیوردی 2 روبروی درمانگاه سهامی
سالن اجرا : سالن سینما تئاتر چمران کرج

قیمت بلیت ها (ریال)

200,000

300,000

350,000

400,000

450,000

500,000

550,000

600,000

چهارشنبه 25 دی 1398 ساعت 15:00

سالن سینما تئاتر چمران کرج

آدرس
کرج - پارک بزرگ چمران - پشت شهربازی

بلیط این برنامه 
مدیریت محترم دبیرستان سیمای نور شهر چمران بندر ماهشهر نرم افزار کارنامه ماهانه مدرسه شما آماده است.
شما می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: نرم افزار کارنامه ماهانهحجم: 4.98 مگابایتتوضیحات: دبیرستان سیمای نور 
عکس خودرو جنگی طراحی شده دکتر چمران

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو دکتر مصطفی چمران مرد خستگی ناپذیر جنگهای نامنظم در اوج بارش گولوله های آتش دشمن دست از خلاقیت ونوع آوری برای مقابله با دشمن متجاوز دست بر نمی داشت. تصویر زیر خودرو طراحی شده توسط دکتر چمران را مشاهده می کنید.

به نام خدای مهدی عج

شهید مصطفی چمران در جمع تعدادی از دانشجویان:انقلاب ما بدون تکیه بر قدرت سلاح پیروز شده است و ما هم آرزو می کنیم که رسالت خود را بدون زور و قدرت اسلحه به تمام نقاط ایران بلکه به تمام نقاط جهان برسانیم و افراد از روی قلب خود این رسالت ما را بفهمند و بپذیرند.منبع:http://article.tebyan.net/128290/#شهید #مصطفی #چمران #دکتر ##شهید_چمران حزب_الله #انقلاب #اسلامی #گل #هدیه #دادن #سرباز #ارتش #تفنگ #سلاح #مسلح #دشمن #جهان #پیروزی #رسالت #ایران #همه #کشوره

می خواستم میزان حق و باطل باشم و دروغ گویان و مصلحت طلبان و غرض ورزان را رسوا کنم.  می خواستم آن چنان نمونه ای در برابر مردم به وجود آورم که هیچ حجتی برای چپ و راست نماند و طریق مستقیم، روشن و صریح و معلوم باشد و هر کسی در معرکه سرنوشت مورد امتحان سخت قرار بگیرد و راه فرار برای کسی نماند.
 بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق ص 140

بنمای رخ که باغ و گلستانم آرزوسترقصی چنین میانه میدانم آرزوست

31 خرداد سالروز شهادت شهید چمران
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دانلود کتاب رقصی چنین میانه میدانم آرزوست
ادامه مطلب
عموماً برای شناخت تفکر حاکم بر انقلاب اسلامی ایران، مانند سایر انقلاب های جهان، به اندیشه رهبران این انقلاب ارجاع می دهند. در مورد انقلاب اسلامی نیز به حق، نشانی اندیشه های بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، شاگرد ایشان استاد شهید مرتضی مطهری و اندیشه مرحوم دکتر علی شریعتی - که در اثنای انقلاب به معلم انقلاب معروف شد - ارجاع می دهند. به اعتقاد نگارنده این مقاله، اندیشه های حاکم بر انقلاب اسلامی در طول دفاع مقدس جلوه دیگری به خود
یکی مثلِ؟
گاهی این مثلِ فلانی گفتن ها کار را مشخص تر می کند.
مثلا وقتی می گویی یک زن می خواهم مثل فلانی، یک تصویر واضح و کلی درباره ی معیارهایت داده ای.
یا در انتخاب یک خانه، می گویی یک خانه شبیه فلان خانه می خواهم، کلیات مد نظرت را گفته ای، شبیه سازی ها، کمک می کند که هدف آخر را نمونه در جلوی چشمت ببینی و‌چون می دانی شبیهی داشته، امید به دست آوردنش را هم داری.
اما این مثال ها لزوما کار را راحت تر نمی کنند، مثلا شاید پیدا کردن چیزی شبیه همان مثال

بسم الله الرحمن الرحیم
چشمانمان را زیبا کنیم با دیدن زیبایی ها (7)
عشق را باید در چمران جست عاشقی را باید از چمران اموخت
عشق و عاشقی در چمران
چشمانمان را زیبا کنیم با دیدن زیبایی ها (5)
چمران گنجی است که هیچ کس را دست خالی باز نمی گرداند
برای شناخت چمران باید به حدود الهی اعتقاد داشت به امدادهای غیبی ایمان داشت والا در کوچه پس کوچه های خاطرات چمران گم میشوی 
چمران شیعه واقعی امیرالمومنین ع است که سیره امام را وارد زندگیش کرده اگاهی از سیره ا
 برگزاری نشست معرفی و جمع خوانی کتاب شهید چمران:

همزمان
با سالروز شهادت فرمانده دلیر جنک تحمیلی شهید مصطفی چمران و در راستای ترویج
فرهنگ مطالعه، به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه  نشست معرفی و جمع
خوانی کتاب شهید چمران نوشته احمد دهقان و از انتشارات مدرسه در محل کتابخانه
برگزار گردید. این کتاب با نثری ساده و روان به بیان خاطراتی از دوران تحصیل و جنگ
تحمیلی  شهید چمران از زبان خود او می
پردازد.
این کتاب مجموعه یادداشت های شهید چمران در آمریکا، لبنان و ایران بر حسب داشتن تاریخ است که بیشترِ کتاب شامل نوشته هایی است که ایشان در لبنان نگاشته اند. محتوای نوشته ها هم راجع به موضوع مشخصی نیست ولی بیشتر عاشقانه و عارفانه است و راجع به جنگ داخلی لبنان. اسم کتاب هم از یکی از همین نوشته ها گرفته شده که ابتدایش با همین عنوان شروع می شود.
کتاب با اینکه حجم کمی داره اما نمی شه یک روزه تمومش کرد و از اون دست کتابهائیه که باید روزی چند ورق خوند تا بر
آقا امروز تصمیم گرفتیم پاشیم بریم الکامپ و این حرفا
صبحش پاشدم داداشمو بردم کلاس فوتبال و قرار شد ورش دارم بیارمش خونه بعد برم (چون کسی خونمون نبود این وظیفه خطیر افتاد گردن من :| )
ساعت یازده بود که دیننننننگ گوشیم زنگ خورد :|
کیه؟ بعله پدر هستن
جواب دادم و فهمیدم این بچه با نیم متر قد پریده هد بزن کله ش خورده تو تیرک شیکسته :|
هیچی دیگه رفتم آوردمشو این حرفا حول و حوش ساعت 2 بود زدم بیرون که برسم ببینم بالاخره چی داره
چشتون روز بد نبینه
اینقد ذهن
- آدرس
" کرج - پارک بزرگ چمران - پشت شهربازی"

قیمت بلیت ها (ریال)

650,000

950,000

1,000,000

1,100,000

1,200,000

1,250,000

1,300,000

1,350,000

1,400,000

1,450,000

1,550,000

1,700,000

جمعه 25 بهمن 1398 ⏰ ساعت 18:00 | ◘ سانس دوم : ⏰ ساعت 21
 تهیه بلیط 

پروردگارا! تو به ما عنایت کردی و پاسداری از این انقلاب مقدس را به گرده ما نهاده ای، فرصت ده تا آخرین قطره خون از این انقلاب پاسداری کنیم....

خدایا! به ما فرصت ده تا دراین معرکه مرگ و زندگی در عداد شهدای کربلا قرار گیریم و در نبرد حق و باطل، علی وار بجنگیم و در راه پاسداری انقلاب، تا آخرین قطره خون خود فداکاری کنیم.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 198 و 199
اگر قصد خرید آسان مبلمان در شهر کرج را دارید به کلکسیون مبل آرش واقع در استان البرز، شهر کرج، بلوار چمران سر بزنید و از کلکسیون بی نظیر مبلمان در این مجموعه دیدن فرمایید.
فروش مبل ، نهارخوری ، نیم ست ، کاناپه ، راحتی ، مبل سلطنتی ، کلاسیک، استیل، سرویس خواب، سرویس چوب و جهیزیه عروس در شهر کرج و استان البرز همگی در کلکسیون مبل آرش
خرید و فروش مبلمان و لوازم چوبی در کرج با بهترین قیمت ممکن و شرایط عالی خرید بصورت اقساط بدون بهرهارسال به سراسر ای
 هتل آزادی تهران یا همان هتل هایت سابق، از هتل های مجلل ایران است که توسط کارشناسان مطرح سوئیسی، ایتالیایی و چینی بازسازی و با سرمایه گذاری 100 میلیارد تومان به بهره برداری رسید. این هتل با 26 طبقه و 475 واحد اقامتی در بزرگراه شهید چمران، تقاطع اوین واقع شده است. هتل آزادی تهران که عضو گروه هتل های پارسیان می باشد، با برخورداری از امکانات مدرن رفاهی، کیفیت بالای اتاق ها و ارائه خدمات به نحو مطلوب، رضایت گردشگران را جلب کرده است. همچنین هتل آزادی
یک مقدار خوشمزه شوم
این که شهید چمران حاضر نشده کراوات ببندد و بخاطر این ۲ نمره از نمره‌اش کم شده و ۱۸ شده را حتماً شنیده‌اید
حالا اگر یک روز من شهید شدم اینطور چطور است که شهید حاضر بود درس را بیافتد ولی از نامحرم جزوه نگیرد؟! :)))
عشق و عاشقی در چمران (13)
بسم الله الرحمن الرحیم
اعزام اولین گروه رزمندگان جنگهای نامنظم  از مشهد
پس از جمع شدن نیروهایی که قرار بود به اهواز اعزام شوند به حرم مطهر امام رضا (ع) رفتیم و بعد از زیارت و خداحافظی رزمندگان با خانواده­‌هایشان،­ به عنوان اولین نیروهای شهید چمران از مشهد در سی‌امین روز از جنگ عازم اهواز شدیم که روز اعزام هم بدرقه خوبی صورت گرفت.
نیروهای اعزامی هیچکدام تجهیزات نظامی به همراه نداشتند و بودجه و اعتباری هم برای آنها د
از روزی که شناختمش تا روزی که هنوز فکر یکی شدن نپرورانده بودیم ، وسط آن بحث های جدی و غیر قابل انعطاف ، نمیدانم چطور اما میدانم که با تاکید بسیار بارها گفته بودم از مرد های کچل بیزارم ، هرچند او ، آن زمان با کچل شدن فاصله ها داشت ...
از روزی که رویای یکی شدن پرورش میدهیم ، بارها به او یادآوردی کرده ام که دیگر با کچلی مرد مشکلی ندارم اگر آن مرد تو باشی ... آنقدر گفتم تا انگار ته دلش کمی خیالش راحت شد ، اما نتوانستم صداقت رابطه ی مان را خدشه دار کنم ،
نسل جوان ما بحمدالله الگوهای درخشان و برجسته ئی را هم میشناسد که در دنیای مادی امروز نظائر آنها را کمتر میتوان یافت. از شهید چمران و شهید آوینی تا شهدای هسته ئی و تا شهید سلیمانی و تا شهید بزرگوار مطهری که در دهه ی سی از عمر خود در حوزه ی قم و دانشگاه تهران درخشید و در دهه ی پنجاه با بال شهادت به ملکوت اعلی پرکشید.

آدرس
* کرج - پارک بزرگ چمران - پشت شهربازی *

قیمت بلیت ها (ریال)

600,000

700,000

800,000

900,000

1,000,000

1,100,000

1,200,000

1,300,000

1,400,000

1,500,000

1,600,000

1,700,000

دوشنبه 28 بهمن 1398 ⏰ ساعت 21:00

تهیه بلیط  
فردا می خواهیم برویم سیزده بدر؟
خبرنگار شبکه خبر : شهر پلدختر دچار ابگرفتگی شدید شده و مردم به کمک نیازمندند .
فردا می خواهیم برویم سیزده 
خبر نگار شبکه خبر : هموطنان عزیز شدت ابگرفتگی به حدی است که مردم خانه خود را رها کرده و به مناطق بلند تر رفته اند
فردا می خواهیم برویم
خبرنگار شبکه خبر : بعضی از هموطنانمان در سیلاب گرفتار شده اندو به بالا پشت بام ها رفته اند.
فردا می خواهیم 
خبر نگار شبکه خبر : جناب استاندار با توجه به اخباری که رسیده است که

خدایا تو می دانی که در سراسر عمرم، هیچگاه تو را فراموش نکرده ام.
در سرزمین های دور دست فقط تو در کنارم بودی.
در شب های تار فقط تو انیس دردها و غم هایم بودی.
در صحنه های خطر فقط تو مرا محافظت می کردی.
اشک های ریزانم را فقط تو مشاهده می نمودی .
در قلب مجروحم فقط یاد تو و ذکر تو مرهم می گذاشت.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 101
ده‌ها نفر از نیکان تاریخ هستند که دوستشان دارم ولی فقط مصطفی چمران است که علاقه‌ام به وی در حدی است که جز تصویر فرزندانم؛ تصویر او را بر دیوار اتاقم بزنم. علت علاقه‌ام به چمران هم فارغ از منش و سرگذشتش بیش از همه به دلیل عارفانه ها و نیایش‌هایش است. نیایش‌ها و عارفانه‌های این چریکِ جنگ‌گریز زمینی و امروزی است و نامیدن آنها به تناقض‌ها، گفتگوهای درونی یا وجدانی گویاتر است. سخت است باور اینکه چنین متونی از یک چریکِ کارکشته باشد ولی با دان
اید باورتون نشه ولی من از بهشتی تا پل گیشا رو اول تو برف ۶۰سانتی و بعد تو اغتشاشات پیاده رفتم حدود ۲ساعت و نیم یک بند پیاده:/
تازه بعدش رسیدم به مترو و از اونجا که به مقصد رسیدم باید سوار اتوبوس بشم که ایناهم اعتصاب کردند و نمیان یه ۲۰دقیقه‌ای پیاده رفتم بعد یه اتوبوس دمش گرم نگه داشت الان در حال حاضر تو اتوبوس هستم ولی مامان گفته میدون اصلی شهر رو بستن و تو از یه مسیر دیگه پیاده بیا
چمران به سمت پایین رو چنتا ماشین کل بزرگراه رو بستن و از اون س
شاید باورتون نشه ولی من از بهشتی تا پل گیشا رو اول تو برف ۶۰سانتی و بعد تو اغتشاشات پیاده رفتم حدود ۲ساعت و نیم یک بند پیاده:/
تازه بعدش رسیدم به مترو و از اونجا که به مقصد رسیدم باید سوار اتوبوس بشم که ایناهم اعتصاب کردند و نمیان یه ۲۰دقیقه‌ای پیاده رفتم بعد یه اتوبوس دمش گرم نگه داشت الان در حال حاضر تو اتوبوس هستم ولی مامان گفته میدون اصلی شهر رو بستن و تو از یه مسیر دیگه پیاده بیا
چمران به سمت پایین رو چنتا ماشین کل بزرگراه رو بستن و از اون
برترین فروشگاه مبل در کرج اینجاست: مبل فروشی در کرج فقط کلکسیون مبل آرش برترین و بزرگترین فروشگاه مبل در کرج و واحد نمونه سال 97 در فروش و خدمات پس از فروش محصولات چوبی در سطح استان البرز.
فروش ویژه تابستانه محصولات مبلمان آرش:

اقساط بلند مدت بدون سود و کارمزد24ماه خدمات پس از فروشقیمت مناسب و ارزانکیفیت فوق العاده محصولات
بهترین شرایط را برای هر بودجه ای در نظر گرفتیم. شما می توانید بهترین قیمت ها را همراه با بهترین محصولات در یک مجموعه شاه
"بسم الله الرحمن الرحیم"
شعری در وصف شهید چمران از زبان موسوی گرمارودی:
مردی به ازای شرفبه تُردی ساقه انجیرصخره‌ای زیر آبصلابت آرام مستترخشونت در بازوانش به استراحت می‌نشستتا راست‌تر بایستد
دست‌های نوازشش گربه‌ها را پلنگی می‌آموختبا چشمانی صبور و سمورتندیس عمل و املو چون تندیس، آرامبی‌ادعا چون باران؛به سادگی آب از ناودان‌ هر دل، جاریو شاهین، بر برج بیداری،با پرواز و نگاه کبوترانمیان بسته و بازوان گشاده،در هودج عشقی سرخاز حریر خون
اگر شما از تهران می آیید به سمت کرج بعد از رد کردن پل کلاک در اتوبان اولین خروجی به کنار گذر را خارج می‌شوید و سپس وارد خروجی پردیس می‌شوید بعد از عبور از اولین دور برگردان به میدان امام سین می‌رسید به راه مستقیم خود ادامه می‌دهید یعنی بلوار چمران 200 متر بعد از میدان امام حسین به اولین پل عابر پیاده می‌رسید در سمت راستتون بعد از پل عابر به بازار مبل آرش می‌رسید.
اگر شما از سمت شرق کرج میاید میتونید از خیابان بهشتی به خیابان مظاهری سپس به می

سلام،بعد از حدود 11 ماه در وبلاگ پست میذارم،خوشحالم چون وبلاگ با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.
تصویر بالا،چهار جایزه نشریه پاوت به مدیر مسئولی بندست که در اولین جشنواره نشریات دانشگاه شهید چمران اهواز به ما داده شد.
ادامه مطلب
وَه که چقدر جهل ..

در کنکاش درونم، هر روز مواجه میشم با جهل و حجاب و ظلمات .. که به کجا می خوام برسم، اما چیز آماده نکردم برای این سفر!! و اینم به علاوه میشه با بقیه جهل ها ..

انسان مسئوله .. و مسئولیت عظیمی داره که با این همه حجاب و گرفتاری درونی نمی تونه قدمی برداره و حرکتی داشته باشه .. جهل، غفلت و بی خبری از اونچه که در درون خود انسان، در جریانه، باعث مسخ شدن او میشِه.

خدایا هدایتم کن چرا که می دانم گمراهی چه بلای خطرناکی ست  (شهید مصطفی چم
مغزش زمین شده. یک دور دورِ خودش می‌چرخد، یک دور دورِ تمامِ جهانِ اطراف. می‌چرخد و هی سایه روشن می‌شود. می‌چرخد و هی گیج می‌خورد. می‌چرخد و می‌افتد زمین. نگاهش گیج و تاریک، می‌افتد به کاغذهای سیاه‌شده، به صفحه‌ی روشن لپ‌تاپ، به قصه‌های گم‌شده، به کلماتی که پشتِ سیل‌بندِ انگشتانش حبس شده‌اند. بی‌جان تکیه می‌دهد به دیوار. برمی‌گردد و به کتاب دعاش نگاه می‌کند. به روزیِ شبِ پنج‌شنبه‌ای که از توی دستش لیز خورده بیرون. به نوری که گم کرد
آنجا، هیچکس جز خدا - فقط خدا- سلطنت نخواهد داشتخوش دارم که در نیمه های شبدر سکوت مرموز آسمان و زمین به مناجات برخیزم ... با ستارگان نجوا کنم و قلب خود را به اسرار ناگفتنی آسمان بگشایم ...آرام آرام به عمق کهکشانها صعود نمایم ...محو عالم بی نهایت شوم ...از مرزهای علم وجود در گذرمو در وادی ثنا غوطه ور شومو جز خدا چیزی را احساس نکنم ...
شهید دکتر چمران
+چقدر جالب چند روز پیش بود که یه پستی نوشتم ولی منتشر نکردم
که مضمونش قدرت مطلق خدا بود و رب العالمین بو
از نوادگان امام جعفرصادق (علیه السلام) است در سمت چپ درب ورودی، بر روی تابلویی کتیبه ای است که حکایت از پرده برداری از ضریح امامزاده در تاریخ ۷/۱۰/۱۳۸۴ توسط حاج آقای چمران، معاونت وقت بقاع متبرکه سازمان اوقاف دارد و درآن نام امامزاده سیدشمس الدین محمد معروف به میرشمس الحق خوانده شده است.
ادامه مطلب
۳۱ خرداد سالروز آسمانی شدن مردی به تمام معنا نمونه ی بارز یک شخص مسلمان در عمل و زبان، عارف و دلسوخته ی خدا! مردی از تبار عشق به خالق هستی که از ابعاد گوناگون الگویی به تمام معناست...
مردی دانشمند و نخبه ی علمی، هنرمند، چریک نظانی درجه یک و فرمانده ی به نام و کاربلد جنگ های نامنظم ....

نمی دانم شهیدی که از جهات مختلف الگوهستند و کار بلد و به تمام معنا از لحظه به لحظه ی عمر خویش را بیهوده تلف نکرده بلکه در راه خدا و اهداف آسمانی اش نمونه ی کامل و بار
بنمای رخ که باغ و گلستانم آرزوسترقصی چنین میانه میدانم آرزوست

31 خرداد سالروز شهادت شهید چمران متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

ادامه مطلب
دلم می‌خواهد برایت بمیرم...برای این حجم از عشقی که بین تو و پرودگارت موج می‌زده است...برای  قشنگی هایت که آدم را دیوانه می‌کند...
برای تو که از مدل‌ت خوشم می‌آید...برای این که در عین حالی که در آمریکا، مهد افکار سکولاریست بوده‌ای، خدای دلت را هیج وقت گم نکرده‌ای...
برای این که چمران بودن‌ت را فراموش کردی  ...و خودت را بابای همه ی بچه های جبل عامل کرده ای...
این هوای گرفته و داغان ، عجیب یکی مثل تو را کم دارد...
به بهانه ی سالگر شهادت‌ش...
#شمران_دلم
فروش ویژه بوفه و ویترین در شهر کرج، فروش ویژه آیینه و کنسول در شهر کرج و استان البرز
فروشگاه برتر ارائه محصولات و سرویس چوب عروس، بوفه عروس ، دراور، کمد و ویترین و جاکفشی
فروشگاه مبلمان آرش ارائه دهنده برترین بوفه ها و ویترین های چوبی در سطح استان البرزفروش به صورت ویژه با بهترین قیمت و کیفیتفروش اقساطی بوفه و ویترین در کرج و استان البرز
فروش ویژه بوفه و ویترین چوبی در کرج
برای مشاهده کلیه بوفه ها و ویترین ها به کلکسیون مبل آرش واقع در بلوار
خدایا!
از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت،اما شکایتم را پس می گیرم.
من نفهمیدم.فراموش کرده بودم که بدی را خلق کردی تا هر زمان که دلم گرفت از آدمهایت، نگاهم به تو باشد.
گاهی فراموش می کنم که وقتی کسی کنار من نیست، معنایش این نیست که تنهایم،معنایش این است که همه را کنار زدی تا خودم باشم و خودت.
با تو تنهایی معنا ندارد.
مانده ام تو را نداشتم چه می کردم!دوستت دارم ، خدای خوب من!
شهید مصطفی چمران
+ سالن اجرا : سالن سینما تئاتر چمران کرج

• آدرس
+ کرج - پارک بزرگ چمران - پشت شهربازی

قیمت بلیت ها (ریال)

600,000

700,000

800,000

900,000

950,000

1,000,000

1,100,000

1,200,000

1,300,000

1,400,000

1,500,000

1,600,000

1,700,000

سه‌شنبه 13 اسفند 1398 ⏰ ساعت 18:00
سه‌شنبه 13 اسفند 1398 ⏰ ساعت 21:00
 تهیه بلیط 
میتونم تمام این مسافت رو چارتار گوش بدم... 
تمام این مسیر، تمام بلوار بهشت ، تمام چمران ، تمام عفیف آباد، تمام ارم
میتونم همه شون رو راه برم و با صدای بلند بخونم :
"من ایستگاه آخرم،عبور آخرین قطاری
در امتداد ساقه ام،تو ارتفاع بی مهاری"

بیای ته باغ ارم و برای اولین بار دستم رو محکم بگیری 
بیای عفیف آباد و محکم بغلم کنی و من دلم هری بریزه
بیای تو اون پیاده رو ها همه ی اردیبهشت ها رو قدم بزنیم و تو برام آهنگ کوردی بخونی 
دست بکشم رو تر قوه ت و تو حو

تولد: ۱۳۳۵
                  شهادت: ۱۳۶۰/۱۱/۲۳  در جبهه چزابه
                   قطعه ۱
                   ردیف ۸
                گلزار بهشت صادق بوشهر

✏ شهیدی که میخواهم برایتان معرفی کنم شهیدی است که به مالک اشتر دکتر چمران معروف است. شهیدی که ظاهر آرام و محجوبی داشت اما به هنگام نبرد چیزی جلودارش نبود و مثل شیر می غرید.به گمانم او حضرت علی (ع)را در تمام زندگیش اسوه قرار داده بود.شخصیت والا،شجاعت و بی ب

خدایا تو را شکر می کنم که مرا در میان مستکبرین و مترفین غرب نجات دادی و با محرومترین و مستضعف ترین ستمدیدگان دنیا محشور کردی تا اگر نتوانم دردشان را مداوا کنم لااقل در درد و غمشان شریک باشم.

بخشی از نیایش شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 74
محبوب من
خدایا به هر که دل بستم، تو دلم را شکستی. عشق هرکس را که به دل گرفتم، تو او را از من گرفتی. هر کجاخواستم دلِ مضطرب و دردمندم را آرامش دهم، و در سایه امیدی، و به خاطر آرزویی، برای دلم امنیتی به وجود آورم، تو یکباره همه را برهم زدی و در طوفان‌های وحشت‌زای حوادث رهایم کردی تا هیچ آرزویی در دل نپروم و به هیچ چیز امیدی نداشته باشم و هیچ وقت آرامش و امنیتی در ددل خود احساس نکنم. خدایا، تو این چنین کردی تا به غیر از تو محیوبی نگیرم و به جز تو آرز
مصطفی چمران ساوه‌ای (١۰ مهر ۱۳۱١ تهران – ۳۱ خرداد ۱۳۶۰ دهلاویه) معروف به دکتر چمران و شهید چمران، فیزیک‌دان، سیاستمدار (عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران)، وزیر دفاع ایران در دولت مهدی بازرگان و دولت موقت شورای انقلاب از همراهان موسی صدر در تشکیل جنبش امل (لبنان)، نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی، از فرماندهان ایران در جنگ ایران و عراق و بنیان‌گذار ستاد جنگ‌های نامنظم در جریان جنگ ایران و عراقبود.
وی در دانشگاه تهران، تح

خدایا تو غروب را آفریدی،
تو زیبایی سحر انگیز خلقت را در آن افزودی و رمز گلگون شهادت را در آن افزودی
تا وداع خورشید با طبیعت، با شهادت مردان حق که لقاء آنها با پروردگار عالم است هماهنگ کنی.
 بخشی از مناجات شهید چمران، کتاب زمزم عشق ، ص 90
خدایا! عذر می‏خواهم از این که در مقابل تو می ‏ایستم و 
از خود سخن می‏گویم و خود را چیزی به حساب می‏آورم که تو را
شکر کند و در مقابل تو بایستد و خود را طرف مقابل به حساب آورد!
خدایا! تو را شکر می‏کنم که اشک را آفریدی، 
که عصاره حیات انسان است، آنگاه که در آتش عشق می‏سوزم،
یا در شدت درد می‏گدازم، یا در شوق زیبایی و ذوق عرفانی
آب می‏شوم، و سروپای وجودم روح می‏شود، لطف می‏شود،
عشق می‏شود، سوز می‏شود، و عصاره وجود بصورت اشک، 
آب می‏شود و به عن
خدایا! عذر می‏خواهم از این که در مقابل تو می ‏ایستم و 
از خود سخن می‏گویم و خود را چیزی به حساب می‏آورم که تو را
شکر کند و در مقابل تو بایستد و خود را طرف مقابل به حساب آورد!
خدایا! تو را شکر می‏کنم که اشک را آفریدی، 
که عصاره حیات انسان است، آنگاه که در آتش عشق می‏سوزم،
یا در شدت درد می‏گدازم، یا در شوق زیبایی و ذوق عرفانی
آب می‏شوم، و سروپای وجودم روح می‏شود، لطف می‏شود،
عشق می‏شود، سوز می‏شود، و عصاره وجود بصورت اشک، 
آب می‏شود و به عن
شیراز این شهر بی بدیل دارای مناظر چشم نوازی است که سراسر باغ و بوستان است. استشمام هوای شیراز و تماشای مناظر منحصر به فرد این شهر، لذت سفر را چند برابر می کند. و چه فرح بخش خواهد بود اگر در هنگام استراحت به تماشای شهری بپردازیم که در طول سفر آن را از نزدیک لمس می کنیم. هتل
های شیراز با موقعیت های عالی در بهترین مناطق، این مناظر را به مسافرها درهنگام استراحت هدیه می دهند؛ هتل چمران، یکی از مرتفع ترین این هتل هاست که مراتبآسایش میهمانان را به ه

خدایا تو غروب را آفریدی،
تو زیبایی سحر انگیز خلقت را در آن افزودی و رمز گلگون شهادت را در آن افزودی
تا وداع خورشید با طبیعت، با شهادت مردان حق که لقاء آنها با پروردگار عالم است هماهنگ کنی.
 بخشی از مناجات شهید چمران، کتاب زمزم عشق ، ص 90
۱- کافه پازل
کافه پازل شیراز جهت دریافت تخفیف های کافه پازل به سایت آفکادو مراجعه کنید.
۲- پکیج های ناهار در کافه ی دنج لوگار 
کافه لوگار شیراز جهت دریافت تخفیف های کافه لوگار به سایت آفکادو مراجعه کنید.
۳- خاطره ای به یاد ماندنی در کافی شاپ باغ رستوران سیلویا
باغ رستوران سیلویا جهت دریافت تخفیف های باغ رستوران سیولیا به سایت آفکادو مراجعه کنید.
۴- انتخاب فوق العاده از منو باز کافی شاپ تورینو
کافیشاپ تورینو جهت دریافت تخفیف ها به سایت آفکادو

مرا چون با سرنوشتم آشنا کردی، با همه پستی ها و بلندی هایش آشتی کردم، دیگر فرود و فراز آن برای من معنی ندارد. اگر عزیزم، تو می خواهی. اگر ذلیلم تو می خواهی، اگر هر مشکلی برایم پیش بیاید تو می خواهی.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 139
بازار مبل کرج اینجاست. بازار مبل آرش کرج یکی از بزرگترین مراکز خرید مبلمان در استان البرز با 2 طبقه مجزا بیش از 800 متر در هر طبقه و با بیش از 50 مدل مبل استیل، راحتی، سلطنتی و میز ناهارخوری و سرویس خواب آماده خدمات رسانی به کلیه همشریان کرجی است.
چرا بازار مبل آرش کرج را انتخاب کنیم؟
- تنوع بسیار بالای محصولات- شیک ترین و لوکس ترین مبل ها اینجاست- امکان خرید نقدی با تخفیف- امکان فروش مبلمان بصورت اقساط تا 12 ماه بدون بهره
بازار مبل آرش کرج بهترین ب
بسم الله الرحمن الرحیم
1-همراه  بچه ها و شهید چمران  در محدوده دب حردان برای شکار تانک رفته بودیم چمران دستور داد همانجا منتظرش باشیم ده متری از ما جدا شد رفت به سمت یک موتور اب دستش را برد داخل پروانه موتور پرنده کوچکی را که انجا محبوس شده بود را بیرون اورد بعد از نوازش و بوسیدن رهایش کرد تا پرواز کند برود
ادامه مطلب

همیشه آروز داشتم
اگر دوستانم از من می خواهند دفاع کنند به خاطر حق دفاع کنند نه به خاطر محبت و دوستی.
اگر به من علاقه مندند به خاطر ادای حق باشد نه رحم و شفقت به دوستی دلسوخته و رنجیده.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 156
ترم اول بودیم به نظرم...
سر کلاس یکی از اساتید نشسته بودم، هشداری رو به ما داد که منِ فراموشکار هنوز واو به واوش رو توی ذهنم دارم... گفت:
من به همه ترم اولی های زیر شاخه "هنر" میگم: سعی کنید تحملتون رو ببرید بالا و بی خیال شدن و سخت نگرفتن رو تمرین کنید... شماها به اقتضاء رشته تون یاد میگیرید ظرایف و زیبایی ها و لطافت هایی رو ببینید که عموم مردم نمی بینن و رفتارشون با اون ظرایف و لطافتها و زیبایی هایی که شما درک میکنید در نظر شما خشن جلوه میکنه و این
گاز گرفتگی 5 مرد اصفهانی در حال کندن چاه فاضلاب
خبرگزاری صدا و سیما: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت:در این حادثه که دیشب رخ داد پنج مرد جوان و میانسال که در حال کندن چاه فاضلاب بودند دچار گاز گرفتگی شدند. 
فرهاد کاوه آهنگران افزود:با توجه به بعد مسافت و خارج از محدوده بودن محل حادثه و تلاش های فراوان اکیپ نجات آتش نشانی هر پنج نفر مصدوم حادثه بنا بر اعلام اورژانس فوت کرده بودند. 
وی گفت:با توجه به وضع صحنه حادثه و تج
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید.
–لینک کمکی – پیکوفایل–
برای مشاهده تصویر در ابعاد بسیار بزرگ، اینجا کلیک کنید.–لینک کمکی – پیکوفایل–
برای دریافت فایل لایه باز (psd) تصویر اینجا کلیک کنید.
–لینک کمکی – پیکوفایل

خدایا تو را شکر می کنم که باغ شهادت را به روی بندگان خاصت گشوده ای تا هنگامی که همه راهها بسته است و هیچ راهی جز ذلت و خفت و نکبت باقی نمانده است بتوان دست به این باغ شهادت زد و پیروزمند و پر افتخار به خدا رسید.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 125 و 126
بازار مبل کوروش واقع در کرج بلوار چمران روبروی سه راه دانشکده بازار مبل کوروش 
در 7 طبقه مجزا 
مدیران این مجموعه به دلیل بالا رفتن قیمت مبل بر ان شدند شرایطی فراهم اورند تا هموطنان عزیز بتوانند با هر شرایط مالی این کالا را به صورت اقساطی بدون هیچگونه سود و کارمزدی خرید کنند 
شرایط :
اقساط مبلمان تا 15 ماه بسته به میزان خرید
اقساط سرویس خواب تا 10 ماه بسته به میزان خرید
پیش پرداخت توافقی  مابقی هر دو ماه یک چک
کارمندان و فرهنکیان میتوانند بدون چ

ای خدا! من باید از نظر علم نیز از همه برتر باشم تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند،
باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می فروشند ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد.
باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین فرد روی زمین باشم.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 182
خدایا تو را شکر می کنم که مرا با درد آشنا کردی تا درد دردمندان را لمس کنم و به ارزش کیمیای درد پی ببرم و ناخالصی های وجودم را  در آتش درد دردمندان بسوزانم و هواهای نفسانی خود را زیر کوه غم و درد بکوبم و هنگام راه رفتن بر روی زمین و نفس کشیدن هوا، وجدانم آسوده و خاطرم آرام باشد تا به وجود خود پی برم و موجودیت خود را احساس کنم و او را به حرکت وادارم.
منبع:  زمزم عشق (نیایش های شهید چمران)، ص 19 و 20
برگزاری تست استعدادیابی مورخه ۹۸/۸/۱۱ با همکاری‌ مشترک هیئت و کانون بدمینتون شهرستان فومن در مجموعه شهید چمرانبا حضور استاد کریم فلاحجناب آقای علی صفایی رئیس‌  محترم هیئت بدمینتونسرکار خانم شمسی پور دبیر محترم هیئتجناب دکتر صادق وقار کارشناس عالی هیئتجناب آقای ابراهیم واقفی مربی استعداد یابی
روابط عمومی هیئت بدمینتون شهرستان فومن@badminto_fooman 
هرگاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد، تو او را خراب کردی.
خدایا به هر که و به هر چه دل بستم، تو دلم را شکستی.
عشق هر کسی را که به دل گرفتم، تو قرار از من گرفتی.
هر کجا خواستم دل مضطرب و دردمندم را آرامش دهم، در سایه امیدی، و به خاطر
آرزویی، برای دلم امنیتی به وجود آورم، تو یکباره همه را بر هم زدی و در
طوفان های وحشت زای حوادث رهایم کردی، تا هیچ آرزویی در دل نپرورم و هیچ خیر
امیدی نداشته باشم و هیچ وقت آرامشی و امنیتی در دل خود احساس نکنم ...
تو ا

خدایا عذر می خواهم از اینکه در مقابل تو می ایستم و از خود سخن می گویم و خود را چیزی به حساب می آورم که تو را شکر کند و در مقابل تو بایستد و خود را طرف مقابل حساب آورد!

خدایا آنچه می گویم از قلبم می جوشد و از روحم لبریز می شود. خدیا دل شکسته ام، زجر کشیده ام، ظلم زده ام، از همه چیز نا امید و از بازی سرنوشت مایوسم. در مقابل آینده ای تیره و مبهم و تاریک فرو رفته ام. تنها تو را می شناسم، تنها به سوی تو می آیم، تنها با تو راز و نیاز می کنم.

بخشی از نیای

خدایا هرکسی به دنبال گمشده خود می گردد، هرکسی برای نجات خود به راهی می اندیشد، هرکسی به امیدی و آرزویی زندگی می کند، اما من امید و آرزویی ندارم جز تو، گم شده ای نمی شناسم و جز تو راه نجاتی نمی یابم. همه را فراموش می کنم. همه دنیا را پشت سر می گذارم یکه و تنها به سوی تو می آیم. دست نیاز فقط به سوی تو دراز می کنم.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 158
من روایتهای مسعود بهنود رو، اون شیوه روایتگریش رو دوست دارم و فارغ از صحت قصه، گوش می کنم. یک خاطره ای تعریف کرد از زمانی که مقاله ای بر علیه چمران منتشر میشه و چمران باهاش تماس میگیره و بدون اینکه باهاش رفتار ناخوشایندی داشته باشه دعوتش می کنه تا باهم گپ بزنند، می گفت چمران اشعار مولانا رو خوند و همینطور که زمان بیشتری رو با هم می گذروندیم، بیشتر حس نزدیکی بهش داشتم و این آدم اصلا روحیه ای که از یک آدم نظامی انتظار دارید رو نداشت. بسیار طبع ل

ای خدای بزرگ،
ای آنکه نمونه های بزرگی چون حسین علیه السلام را به جهان عرضه کرده ای،
ای آنکه برای اتمام حجت به کافران وجودت ... سیاهی ها و تباهی ها را به آتش وجود حسین ها روشن نموده ای،
ای آنکه راه پر افتخار شهادت را برای آخرین راه حل انسان ها باز کرده ای ....

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 121
☑️ مهدی چمران:
در روز جمعه قدس، سیل خروشان امت اسلامی، همه پلشتی ها و توطئه های اسرائیلی آمریکائی و گاوهای شیرده او در منطقه را با فریادهای کوبنده مردم روزه دار خواهد شست و به دریای آزادی قدس از چنگال غاصبان صهیونیست خواهد ریخت.
معامله قرن هم به شکست قرن تبدیل خواهد شد.
#نه_به_معامله_قرن
#لا_لصفقة_القرن
@bavarnews

خوش دارم از همه چیز و همه کس ببرم و جز خدا انیس و همراهی نداشته باشم.  خوش دارم مجهول و بی نام  به سوی زجر کشیدگان دنیا بروم. در رنج و شکنجه آنها شرکت کنم.  خوش دارم که مرا بسوزانند و خاکستر مرا به باد بسپارند تا قدری را از زمین اشغال نکنم. خوش دارم هیچ کس مرا نشناسد، هیچ کس از دردها و غم هایم آگاهی نداشته باشد، هیچ کس راز و نیاز شبانه مرا نفهمد، هیچ کس به اسرار من پی نبرد.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 152

ای خدای بزرگ اکنون که به سراغ تو می آیم از تو هیچ انتظاری ندارم. آنچه کرده ام فقط به خاطر عشق به تو بوده است. احساس وظیفه می کردم و انجام دادم، از تو هم هیچ انتظاری ندارم. فقط به سراغ تو می آیم. نمی دانم آن کرده ام مقبول نظر تو بوده یا نه؟ نمی دانم آزمایشی که گذرانده ام رو سفید شده ام یا نه؟

به هر حال در این عالم جز عشق و محبت به بزرگی و عظمت تو محرک دیگری نداشته ام ... از هیچ کس و هیچ چیز انتظاری ندارم. به آنچه کرده ام و آنچه داشته ام مغرور نیستم و

هتل اوین تهرانهتل چهار ستاره پارسیان اوین یک کدام از شایسته ترین هتل های تهران است که در حیطه خوش آب و هوای اوین واقع شده‌است . این هتل قشنگ از نزدیک ترین هتل ها به نمایشگاه فی مابین المللی و اماکن جذاب شمال تهران از جمله تیم سعد آباد , بوستان ژوراسیک , بازار تجریش , دربند و درکه است . هتل اوین که گذشته از انقلاب اسلامی تاسیس شده است , یکی مختص ترین معماری های هتلی در کشور ایران را دارااست . این هتل چهار طبقه و 150 باب اتاق و 
پاسدار مدافـع حـرم حاج‌حسین معماری از نیروهای قرارگاه فجر اهواز و فرزند «شهید علی معماری» که چندی پیش در حمله پهبادی در دفاع از حرم اهل‌بیت (؏) در عـراق مجروح شده بود ؛ شامگاه شنبه براثر جراحات شدید در بیمارستان شهید چمران تهران به فیض شهادت نائل آمد.
هنیئا لڪ یا شهید
@zakhmiyan_eshgh
ازدواج، می تواند نقطه عطف مسیر باشد. خاستگاه تحول باشد. شاید به دو دلیل؛ اولی، اینکه کسی را به همراهی می گیری و همراهش می شوی تا حواسش به تو باشد تا هر وقت نوسان کردی دستت را بگیرد و کمکت کند به تعادل برسی و چنین نیز تو باشی برای او. دومی هم اینکه کلا انسان همیشه دنبال "اتفاق" است تا بهتر شود؛ شلختگی هایش را بکاهد، افکارش را سامان دهد، کتاب های نخوانده اش را بخواند و چه می دانم شاید ماشین نداشته اش را ببرد کارواش. این اتفاق می تواند «وقوع فردا» ب
شهید مصطفی چمران
با خودش عهد کرده بود تا نیروى دشمن در خاک ایران است برنگردد تهران. نه مجلس مى رفت، نه شوراى عالى دفاع.یک روز از تهران زنگ زدند. حاج احمد آقا بود. گفت «به دکتر بگو بیا تهران.»گفت «عهد کرده با خودش، نمى آد.»
گفت «نه بیاد. امام دلش براى دکتر تنگ شده.»
بهش گفتم. گفت «چشم. همین فردا مى ریم.»
اجاره خانه در قلهک می‌تواند شما را از امکانات خوب شهری بهره‌مند کند.
خیابان قلهک یکی از خیابان‌های اصیل تهران بوده و موقعیت‌های خوبی را برای اجاره خانه فراهم کرده است. این محله دارای دسترسی‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فردی است و با داشتن امکانات محلی مناسب و دسترسی خوب شهری به یکی از نقاط جذاب برای اجاره خانه تبدیل شده است.
برای آشنایی بیشتر با این منطقه و موقعیت‌های موجود در آن برای اجاره خانه در قلهک با گزارش امروز مجله دلتا همراه باشید.
آقا مصطفی چمران هم در جواب همسرش که به ایشان اعتراض کرد و گفت: بس است دیگر! کمی استراحت کن. از این همه عبادت خسته نمی‌شوی؟

یک تاجر اگر از سرمایه‌اش خرج کند،
بالاخره ورشکست می‌شود؛
باید سود بدست بیاورد تا زندگی‌اش بگذرد؛
ما اگر قرار باشد نماز شب نخوانیم،
ورشکست می شویم...

سردار شهید دکتر مصطفی چمران
کتاب نماز و نیاز ، صفحه ۴۳

همه جا را سکوت فرا گرفته بود، حتی جنبنده ای دیده نمی شد و نوای مرغان نیز خاموش شده بود. آنگاه نوبت من رسید که با خدای بزرگ راز و نیاز کنم. مانند ابر بهاری اشک بریزم. ناله های سوزان از دل دردمند خود بر آورم. از گذشته های دردناک یاد کنم، از آینده های تیره و مبهم سخن بگویم. با تمام قوا خدای بزرگ را بطلبم. قلبم را مخلصانه تسلیم او کنم.
... دلم گرفت، روحم پژمرد، صبر و طاقتم به سر آمد. از گذشته ها شرمنده ام و از آینده ها بیمناک. تنها تسلی من آب و هوای توست.
✳️ استخدام شرکت آرپانوش (ایستک) در تهران

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیرایستک جهت تکمیل کادر فروش خود در #تهران به تعدادی افراد واجد شرایط ذیل نیازمند است.

عنوان شغلی
ویزیتور تلفنی

ازمتقاضیان دعوت می گردد جهت تکمیل پرسشنامه از ساعت 12 الی 16 به نشانی مندرج در آگهی مراجعه فرمایند.

میدان ونک خیابان ملاصدرا بین شیخ بهائی و چمران پلاک 227

foroosh.tehran@istak.com
88623830

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی تشریفات عروسی تشریفات مجالس  خدم
بسم الله الرحمن الرحیم

سردار نبود سپهبد بود ، ریش سفید دفاع از ایران بود ، پشت میز کامپیوترت ننشین مگر ترس از موشک نداری ؟ ترس از خمپاره های داعش نداری ؟ به چه جرئتی به این راحتی پشت میز نشستی ؟ دلیلش این است که میدانستی این مرد و یارانش به لطف خدا شب و روز برای امنیت تو تلاش دارند میکنند . این مرد جان خودش را اول برای خدا و دوم برای راحتی تو داد . خدای هستی الله مانع شهادت او نشد همانگونه که مانع شهادت شهید چمران و شهید سپهبد صیاد شیرازی نشد ام

خدایا من از تو می خواهم که طبع ما را آن قدر بلند کنی که در برابر هیچ چیز جز خدا تسلیم نشویم . دنیا ما را نفریبد، خودخواهی ما را کور نکند، سیاهی گناه و فساد و تهمت و دروغ و غیبت، قلب های ما را تیره و تار  ننماید.

خدایا به ما آن قدر ظرفیت ده که در برابر پیروزی ها، سرمست و مغرور نشویم. خدایا به من آن قدر توان ده که کوچکی و بیچارگی خویش را فراموش نکنم و در برابر عظمت تو، خود را نبینم.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 33
طرح و اجرای ویپ هول (weep hole) در کانال در قالب فایل pdf همراه با مسایل و مشکلات اجرایی در این پروژه طرح و اجرای ویپ هول (weep hole) درکانال در قالب فایل pdf همراه با مسایل ومشکلات اجرایی در کانال انتقال آب شهید چمران به طور کامل در 30 صفحه طبق شرح زیر بیان شده است 1 چکیده 2 مقدمه و طرح مسیله 3 بررسی اثر فشار بر کنش بر پوشش کانال ها 4 تصاویر مربوطه 5 راه های کنترل فشار برکنش و تصاویر مربوطه 6 سامانه زهکشی در کا

دسته بندی
عمران

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
2141 کیلو با
ترمی یکی دو مدرسِ نا مدرّس نصیبمان می شود... نقد بکنی، سوال بپرسی، کلاسش نروی یا هر چه، تلافی می کنند. تنها انتظاری که از دانشجو دارند گوسفند بودن است.
از این طرف هم صبرِ بی صبر من، بخوان زبان سرخم، سر جایش نمی نشیند و در حد توان از خجالتشان رد می آیم... آخر ترم که می شود با نمره هایشان از خجالتم در می آیند و بعد از ترم هم ماه ها موقع سبزی پاک کردن پشتم صفحه می گذارند و غیبت می کنند و تهمت می زنند و...
استاد الف به استاد ب گفته بود فلانی بی مقدمه سوال
فکر می‌کنم سبک زندگیِ آرامی که بی‌نهایت شاد نگهم می‌دارد و شعارش این است که :«وظیفه‌ی تو نیست که دنیا را تغییر بدهی و فقط سعی کن زندگی کنی و خوب زندگی کنی و آدم بهتری باشی» را پیش ببرم و بی‌غم و اندوه زندگی کنم و تا ابدیت بنشینم پای کتاب‌ها و فیلم‌ها و سریال‌ها و شربت‌هایم. یا برخیزم و یک کاری کنم و بارها شکست بخورم و تنم زخم شود و کلی خستگی و بیچارگی به جان بخرم «چون من با هدفی به این جهان آمده‌ام و باید تا آخرین ذره‌ی جانم برای آن آرمان ب

آنان که به من بدی کردند، مرا هوشیار کردند آنان که به من انتقاد کردند، به من راه و رسم زندگی آموختند آنان که به من بی اعتنایی کردند ، به من صبر و تحمل آموختند آنان که به من خوبی کردند ، ب من مهر و وفا آموختند پس خدایا ب همه اینان که باعث تعالی دنیوی و اخروی من شدند ، خیر و نیکی دنیا و آخرت عطا کن. شهید چمران
برای دومین بار تو زندگیم تصادف کردم. اولین بار زمستون سال 91 بود تو بزرگراه چمران بود. تنها بودم. از ماشین پیاده نشدم. طرف با وجود این که خسارت زیادی ندیده بود وقتی دید من یه دختر تنهام، شروع کرد به داد و بیداد... خیلی ترسیده بودم... دیشب بعد کلاس رفتم سیتی سنتر خرید کنم. موقع برگشت دوباره تصادف کردم. این بار بیشتر ترسیده بودم. ضربه شدیدتر از بار قبل بود. باز هم از ماشین پیاده نشدم. اما طرف داد و بیداد نکرد. فقط صداشو میشنیدم که میپرسید: خانم خوبی؟ ح
یکی دو روز پیش بود که تا دیدم فیلم بیست و سه نفر فروش اینترنتیش راه افتاده سریع خریدم و دانلود کردم.. امروز فرصتی دست داد و نشستیم با خانواده فیلم رو دیدیم.... خیلی امیدوار شدم... بعد از فیلم چ شهید چمران که اون هم متوسط به بالا بود خیلی وقت بود فیلم قابل قبول دفاع مقدسی نداشتیم. این فیلم رو میشه بهترین فیلم دفاع مقدسی تاریخ ایران دونست.... خدا قوت به داش مهدی جعفری و گروهش گل کاشتند و البته حاج قاسم عزیز... از دست ندید... حاج خانم و بچه ها هم الحمدلله
آموزش کاربردیPLC: 
برگزاری دوره آموزشی اتوماسیون PLC با توجه به رشد روز افزون علم و آموزش­های کوتاه مدت، مرکز علمی دکتر چمران شهرستان نکا با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی اتوماسیون PLC را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است. در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی اتوماسیونPLC ، این دوره به صورت عمومی و کاملا عملی و کارگاهی برگزار می گردد.
ادامه مطلب
اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران
اجاره آپارتمان مبله تهران ملاصدرا با متراژ ۸۵ متر و دارای یک اتاق خواب به صورت روزانه و هفتگی اجاره کوتاه مدت و اجاره بلند مدت ارائه میگردد.این آپارتمان مبله لوکس در ملاصدرا دارای امکانات زیر می باشد:
آپارتمان نوساز و بسیار شیک
دارای آسانسور و پارکینگ
دارای آیفون تصویری
تلویزیون ۴۳ اینچ
دستگاه دی وی دی پلیر
دارای مبلمان هفت نفره پارچه ای بسیار زیبا همراه با میز عسلی
کف پارکت شیک
دارای میز ناهار خوری ۴ نف
اینطور که من متوجه شدم ایران جز کشورای رتبه اول در فرار مغزهاست
متاسفانه نخبه های علمی و ورزشی کشور به بهانه های ازادی و شاد زندگی کردن و رفاه بیشتر و امکانات و....تا به یه جای می رسند می زارن و میرن
صد البتع گفتن نداره از مرگ دلخراش هموطنان خشمگین و ناراحتم ولی از این موج فرار بیشتر
بخصوص پیام یکی از دکترها به همسرش قلبم را آشوب کرد

"ایران جنگ شده خدا روشکر دارین بر می گردین و.."یه همچین محتوی داشت
کشور بد....کشور مزخرف...مسئولین بی کفایت ...امکان

خدایا نمی دانم هدف من از زندگی چیست، عالم و ما فیها مرا راضی نمی کند.
مردم را می بینم که به هر سو می دوند، کار می کنند ، زحمت می کشند تا به نقطه ای برسند که به آن چشم دوخته اند.
ولی ای خدای بزرگ! از چیزهایی که دیگران به دنبال آن می روند بیزارم.
اگرچه بیش از دیگران می دوم، کار می کنم ... درویشم، ولگردم، در وادی انسانیت سرگردانم و شاید از انسانیت خارج شده ام، چون احساس و آرزویی مانند دیگر انسان ها ندارم و تنها آرزویم تو هستی.

بخشی از نیایش های شه
می‌آیم خودم را تسکین بدم با این حرف‌ها که:«سردار، شبیه به خودش را تربیت کرده»یا «ما شبیه سردار کم نداریم.» تا آرام می‌شوم، یکی می‌پرد وسط که:«دهه‌ی شصت که هر روز یک ترور داشتیم.» مات و مبهوت می‌مانم. چرا ماتم می‌برد؟ چون بارها از خودم پرسیده‌ام:«اگر رجایی/بهشتی/مطهری/باهنر یا از آن‌طرف چمران و متوسلیان و همت بودند، اوضاع بهتر نبود؟» چون بارها از ته دل صدای‌شان کردم که چاره کنند درد ما را.
می‌دانی؟ نبود بعضی‌ها مثل تکه‌ی وسط پازل است؛
باربری گیشا باربری گیشا متخصص حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های باربری نزدیک گیشا متخصص حمل بار اثاثیه منزل و شرکت های باربری نزدیک گیشا باربری گیشا اتوبار گیشا با ماشین های بزرگ محصوص حمل بار اثاثیه منزل جابجایی اثاث شرکت ها اداری و تجاری حمل آسان باربری در منطقه گیشا تهران بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت در محدوده خیابان گیشا شهرآرا چمران، بسته بندی یخچالها ساید بای ساید بوفه های بزرگ جهیزیه عروس مبلمان حمل تضمینی لواز
فرار عمر از جنگ احد و عتاب و هجوم شدید امیر المومنین علیه السلام بر فراریان از جنگ
علی بن ابراهیم قمی قدس الله روحه الشریف عالم و مفسر بزرگ شیعه می‌نویسد:
وروی عن ابی واثلة شقیق بن سلمة قال كنت اماشى عمر بن الخطّاب اذ سمعت منه همهمة، فقلت له مه، ماذا یا عمر؟ قال ویحك أما ترى الهزیر القضم ابن القضم، والضارب بالبهم، الشدید علی من طغى وبغى، بالسیفین والرایة، فالتفت فاذا هو علی بن ابی طالب، فقلت له یاهذا هو علی بن ابی طالب، فقال ادن منی احدثك عن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها