ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

شهید چمران کجایی

احساس می‌کنم تحمل رنج و غم و خطر و مصیبت در راه خدا مهم‌ترین و اساسی‌ترین راه تکامل در این حیات است. 
و معتقدم زندگی در خوشی و بی‌غمی، لذت و سلامت، امن و نعمت، آدم را منجمد، راکد و بی‌احساس می‌کند.

+ از جملات شهید چمران.
+فکر کردن به چمران واقعا روحم رو شکوفا میکنه. یعنی میشه چمران هم یه روزی، یه جایی، یه وقتی به من فکر کنه؟
«هر گاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد، تو او را خراب کردی.خدایا! به هر که و هرچه دل بستم، تو دلم را شکستی.عشق هر کسی را که به دل گرفتم، تو قرار از من گرفتی.هر کجا خواستم دل مضطرب و دردمندم را آرامش دهم، در سایه‌ی امیدی و به خاطر آرزویی، برای دلم امنیتی به وجود آورم، تو یکباره همه را بر هم زدی و در طوفان‌های وحشت‌زای حوادث رهایم کردی، تا هیچ آرزویی در دل نپرورم و هیچ خیری نداشته باشم و هیچ‌وقت آرامش و امنیتی در دل خود احساس نکنم.تو این چنین
بسم الله الرحمن الرحیم

#بِسمِ_رَبِّ_الشُّهَداءِ_وَالصِّدّیقین
#زندگی_شهید_چمران
سلام
ابعاد شخصیتی دکتر چمران را تا حدودی در این مدتی که در خدمت شما بودیم بررسی کردیم .
چمران انتهایی ندارد که به آن برسیم هر چه پیش برویم بدون شک اول راهیم ...
 اما می ماند پستی ها و بلندی ها و چرخش ایام زندگی #شهید_چمران و این که چمران، چگونه چمران شد ؟!
ادامه مطلب
هنوز باور نمیکنم... و به خاطر غافلگیری و این شگفت زدگی حاصل هنوز نمی دانم چگونه بروم و تشکر کنم. دوست خوب و مهربانم، (و تاکید می کنم که روی دو صفت «خوب» و «مهربان» فکر کرده ام... و شاید مخاطب محبتش من نبودم، «قدرشناس» را هم به آن اضافه میکردم.) برایم ده عنوان از کتاب های شهید چمران (که 8 عنوان به قلم خود او، و 2 عنوان «در موردش» است.) (و فکر میکنم مهمترین کتاب هایش.) را برایم هدیه داده است. دقت کنید کتاب های شهید چمران را! و چند خطی که نوشته است. و چقدر ا
آیت الله خامنه ای: [شهید چمران] اینجور نبود که یک آدم خشکی باشد که لذات زندگی را نفهمد؛ بعکس، بسیار لطیف بود، خوش‌ذوق بود ...دل باصفائی داشت؛ عرفان نظری نخوانده بود؛ شاید در هیچ مسلک توحیدی و سلوک عملی هم پیش کسی آموزش ندیده بود، اما دل، دل خداجو بود؛ دل باصفا، خداجو، اهل مناجات، اهل معنا.
روایت رهبر انقلاب از مجاهدی که در همه جا یک خط را تعقیب می‌کرد. با کلیک روی لینک زیر می تونید این مطلب را که سایت رهبری عزیز آماده کرده اند مطالعه کنید.
داستان چمران
پی نوشت:
شخصیت شهید چمران برای حقیر بسیار گیرا و جذاب و جالب است. انشاالله که با دعای این شهید بزرگوار بتوانیم به عنوان الگو از او بهره ببریم.
فکر می‌کنم سال ۵۳ یا ۵۴ بود. من وقتی به لبنان رفتم، طبق راهنمایی‌های
آقای هاشمی، قرار بود بروم مرحوم چمران را اول پیدا کنم -چمران را با رمز و علامت‌
پیدا کردم چون او هم به‌نوعی زندگی نیمه‌مخفی در لبنان داشت. به اتفاق آقای چمران به
دفتر آقاموسی رفتیم تا با ایشان ملاقات کنیم.
وقتی رسیدیم، قبل از ورود به دفتر، آقای
چمران گفت مراقب باشید رئیس دفتر آقاموسی متوجه نشود شما چه کسی هستید و برای چه آمده‌اید.
پرسیدم چرا، گفت چون ساواکی است. تعجب کردم
عکس خودرو جنگی طراحی شده دکتر چمران

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو دکتر مصطفی چمران مرد خستگی ناپذیر جنگهای نامنظم در اوج بارش گولوله های آتش دشمن دست از خلاقیت ونوع آوری برای مقابله با دشمن متجاوز دست بر نمی داشت. تصویر زیر خودرو طراحی شده توسط دکتر چمران را مشاهده می کنید.

روز اول نمایشگاه با حضور علاقمندان به رباتیک در مرکز نمایشگاه رباتیک مرکز علمی دکتر چمران شهرستان نکا برگزار گردید. هدف از برگزاری این نمایشگاه نشان دادن فعالیتهای آموزشی مرکز علمی دکتر چمران در زمینه آموزش ربات  به دانش آموزان بوده است. در کنار آموزش رباتیک، آموزش مکعب روبیک، ایده پروری و شناسایی استعداد و پژوهش هم مورد توجه می باشند. در این نمایشگاه ربات های مسیر یاب پیشرفته و آنالوگ، ربات های نور یاب، ماشین حساب، ماشین کنترلی با سیم و
شهید مصطفی چمران  می فرمود:توی کوچه پیرمردی را دیدم که روی زمین سرد خوابیده بود.سن وسالم کم بود وچیزی برای کمک کردن به او نداشتم شب که به رختخواب رفتم از فکر به پیر مرد خوابم نمی برد .رختخوابم را جمع کردم وروی زمین سرد خوابیدم .می خواستم در رنج پیرمرد شریک باشم .آن شب سرما در بدنم نفوذ کرد ومریض شدم اما روحم شفا پیدا کرد. چه مریضی لذت بخشیشادی روح مطهر امام وشهدا بخصوص شهید چمران صلوات
بنمای رخ که باغ و گلستانم آرزوسترقصی چنین میانه میدانم آرزوست

31 خرداد سالروز شهادت شهید چمران
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دانلود کتاب رقصی چنین میانه میدانم آرزوست
ادامه مطلب
عموماً برای شناخت تفکر حاکم بر انقلاب اسلامی ایران، مانند سایر انقلاب های جهان، به اندیشه رهبران این انقلاب ارجاع می دهند. در مورد انقلاب اسلامی نیز به حق، نشانی اندیشه های بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، شاگرد ایشان استاد شهید مرتضی مطهری و اندیشه مرحوم دکتر علی شریعتی - که در اثنای انقلاب به معلم انقلاب معروف شد - ارجاع می دهند. به اعتقاد نگارنده این مقاله، اندیشه های حاکم بر انقلاب اسلامی در طول دفاع مقدس جلوه دیگری به خود
یکی مثلِ؟
گاهی این مثلِ فلانی گفتن ها کار را مشخص تر می کند.
مثلا وقتی می گویی یک زن می خواهم مثل فلانی، یک تصویر واضح و کلی درباره ی معیارهایت داده ای.
یا در انتخاب یک خانه، می گویی یک خانه شبیه فلان خانه می خواهم، کلیات مد نظرت را گفته ای، شبیه سازی ها، کمک می کند که هدف آخر را نمونه در جلوی چشمت ببینی و‌چون می دانی شبیهی داشته، امید به دست آوردنش را هم داری.
اما این مثال ها لزوما کار را راحت تر نمی کنند، مثلا شاید پیدا کردن چیزی شبیه همان مثال
 برگزاری نشست معرفی و جمع خوانی کتاب شهید چمران:

همزمان
با سالروز شهادت فرمانده دلیر جنک تحمیلی شهید مصطفی چمران و در راستای ترویج
فرهنگ مطالعه، به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه  نشست معرفی و جمع
خوانی کتاب شهید چمران نوشته احمد دهقان و از انتشارات مدرسه در محل کتابخانه
برگزار گردید. این کتاب با نثری ساده و روان به بیان خاطراتی از دوران تحصیل و جنگ
تحمیلی  شهید چمران از زبان خود او می
پردازد.
این کتاب مجموعه یادداشت های شهید چمران در آمریکا، لبنان و ایران بر حسب داشتن تاریخ است که بیشترِ کتاب شامل نوشته هایی است که ایشان در لبنان نگاشته اند. محتوای نوشته ها هم راجع به موضوع مشخصی نیست ولی بیشتر عاشقانه و عارفانه است و راجع به جنگ داخلی لبنان. اسم کتاب هم از یکی از همین نوشته ها گرفته شده که ابتدایش با همین عنوان شروع می شود.
کتاب با اینکه حجم کمی داره اما نمی شه یک روزه تمومش کرد و از اون دست کتابهائیه که باید روزی چند ورق خوند تا بر
گویا چند روز پیش سالگرد شهادت دکتر مصطفی چمران بود.
شهید چمران منو برد ب حدود سی سال پیش ک دوران دبیرستان بودم.
من از نوجوانی افتادم در عالم عرفان و عشق و ... 
هر کتابی در این زمینه بود خوندم و مطالعه کردم و حتی یادداشت بر می داشتم. هنوز آثارش هست.
خیلی جذب شهید چمران شده بودم... ینی یکی از کسانی ک منو جذب کرد اون شهید بزرگ بود. نوشته های عرفانی ایشون رو می خوندم و روی قلبم حک می کردم. 
یادم هست از شدت علاقه، چون همان زمان ب زبان عربی علاقمند شدم و ب
آقا امروز تصمیم گرفتیم پاشیم بریم الکامپ و این حرفا
صبحش پاشدم داداشمو بردم کلاس فوتبال و قرار شد ورش دارم بیارمش خونه بعد برم (چون کسی خونمون نبود این وظیفه خطیر افتاد گردن من :| )
ساعت یازده بود که دیننننننگ گوشیم زنگ خورد :|
کیه؟ بعله پدر هستن
جواب دادم و فهمیدم این بچه با نیم متر قد پریده هد بزن کله ش خورده تو تیرک شیکسته :|
هیچی دیگه رفتم آوردمشو این حرفا حول و حوش ساعت 2 بود زدم بیرون که برسم ببینم بالاخره چی داره
چشتون روز بد نبینه
اینقد ذهن
اگر قصد خرید آسان مبلمان در شهر کرج را دارید به کلکسیون مبل آرش واقع در استان البرز، شهر کرج، بلوار چمران سر بزنید و از کلکسیون بی نظیر مبلمان در این مجموعه دیدن فرمایید.
فروش مبل ، نهارخوری ، نیم ست ، کاناپه ، راحتی ، مبل سلطنتی ، کلاسیک، استیل، سرویس خواب، سرویس چوب و جهیزیه عروس در شهر کرج و استان البرز همگی در کلکسیون مبل آرش
خرید و فروش مبلمان و لوازم چوبی در کرج با بهترین قیمت ممکن و شرایط عالی خرید بصورت اقساط بدون بهرهارسال به سراسر ای
از روزی که شناختمش تا روزی که هنوز فکر یکی شدن نپرورانده بودیم ، وسط آن بحث های جدی و غیر قابل انعطاف ، نمیدانم چطور اما میدانم که با تاکید بسیار بارها گفته بودم از مرد های کچل بیزارم ، هرچند او ، آن زمان با کچل شدن فاصله ها داشت ...
از روزی که رویای یکی شدن پرورش میدهیم ، بارها به او یادآوردی کرده ام که دیگر با کچلی مرد مشکلی ندارم اگر آن مرد تو باشی ... آنقدر گفتم تا انگار ته دلش کمی خیالش راحت شد ، اما نتوانستم صداقت رابطه ی مان را خدشه دار کنم ،
فردا می خواهیم برویم سیزده بدر؟
خبرنگار شبکه خبر : شهر پلدختر دچار ابگرفتگی شدید شده و مردم به کمک نیازمندند .
فردا می خواهیم برویم سیزده 
خبر نگار شبکه خبر : هموطنان عزیز شدت ابگرفتگی به حدی است که مردم خانه خود را رها کرده و به مناطق بلند تر رفته اند
فردا می خواهیم برویم
خبرنگار شبکه خبر : بعضی از هموطنانمان در سیلاب گرفتار شده اندو به بالا پشت بام ها رفته اند.
فردا می خواهیم 
خبر نگار شبکه خبر : جناب استاندار با توجه به اخباری که رسیده است که

خدایا تو می دانی که در سراسر عمرم، هیچگاه تو را فراموش نکرده ام.
در سرزمین های دور دست فقط تو در کنارم بودی.
در شب های تار فقط تو انیس دردها و غم هایم بودی.
در صحنه های خطر فقط تو مرا محافظت می کردی.
اشک های ریزانم را فقط تو مشاهده می نمودی .
در قلب مجروحم فقط یاد تو و ذکر تو مرهم می گذاشت.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 101
برترین فروشگاه مبل در کرج اینجاست: مبل فروشی در کرج فقط کلکسیون مبل آرش برترین و بزرگترین فروشگاه مبل در کرج و واحد نمونه سال 97 در فروش و خدمات پس از فروش محصولات چوبی در سطح استان البرز.
فروش ویژه تابستانه محصولات مبلمان آرش:

اقساط بلند مدت بدون سود و کارمزد24ماه خدمات پس از فروشقیمت مناسب و ارزانکیفیت فوق العاده محصولات
بهترین شرایط را برای هر بودجه ای در نظر گرفتیم. شما می توانید بهترین قیمت ها را همراه با بهترین محصولات در یک مجموعه شاه
"بسم الله الرحمن الرحیم"
شعری در وصف شهید چمران از زبان موسوی گرمارودی:
مردی به ازای شرفبه تُردی ساقه انجیرصخره‌ای زیر آبصلابت آرام مستترخشونت در بازوانش به استراحت می‌نشستتا راست‌تر بایستد
دست‌های نوازشش گربه‌ها را پلنگی می‌آموختبا چشمانی صبور و سمورتندیس عمل و املو چون تندیس، آرامبی‌ادعا چون باران؛به سادگی آب از ناودان‌ هر دل، جاریو شاهین، بر برج بیداری،با پرواز و نگاه کبوترانمیان بسته و بازوان گشاده،در هودج عشقی سرخاز حریر خون
اگر شما از تهران می آیید به سمت کرج بعد از رد کردن پل کلاک در اتوبان اولین خروجی به کنار گذر را خارج می‌شوید و سپس وارد خروجی پردیس می‌شوید بعد از عبور از اولین دور برگردان به میدان امام سین می‌رسید به راه مستقیم خود ادامه می‌دهید یعنی بلوار چمران 200 متر بعد از میدان امام حسین به اولین پل عابر پیاده می‌رسید در سمت راستتون بعد از پل عابر به بازار مبل آرش می‌رسید.
اگر شما از سمت شرق کرج میاید میتونید از خیابان بهشتی به خیابان مظاهری سپس به می
مغزش زمین شده. یک دور دورِ خودش می‌چرخد، یک دور دورِ تمامِ جهانِ اطراف. می‌چرخد و هی سایه روشن می‌شود. می‌چرخد و هی گیج می‌خورد. می‌چرخد و می‌افتد زمین. نگاهش گیج و تاریک، می‌افتد به کاغذهای سیاه‌شده، به صفحه‌ی روشن لپ‌تاپ، به قصه‌های گم‌شده، به کلماتی که پشتِ سیل‌بندِ انگشتانش حبس شده‌اند. بی‌جان تکیه می‌دهد به دیوار. برمی‌گردد و به کتاب دعاش نگاه می‌کند. به روزیِ شبِ پنج‌شنبه‌ای که از توی دستش لیز خورده بیرون. به نوری که گم کرد
آنجا، هیچکس جز خدا - فقط خدا- سلطنت نخواهد داشتخوش دارم که در نیمه های شبدر سکوت مرموز آسمان و زمین به مناجات برخیزم ... با ستارگان نجوا کنم و قلب خود را به اسرار ناگفتنی آسمان بگشایم ...آرام آرام به عمق کهکشانها صعود نمایم ...محو عالم بی نهایت شوم ...از مرزهای علم وجود در گذرمو در وادی ثنا غوطه ور شومو جز خدا چیزی را احساس نکنم ...
شهید دکتر چمران
+چقدر جالب چند روز پیش بود که یه پستی نوشتم ولی منتشر نکردم
که مضمونش قدرت مطلق خدا بود و رب العالمین بو
۳۱ خرداد سالروز آسمانی شدن مردی به تمام معنا نمونه ی بارز یک شخص مسلمان در عمل و زبان، عارف و دلسوخته ی خدا! مردی از تبار عشق به خالق هستی که از ابعاد گوناگون الگویی به تمام معناست...
مردی دانشمند و نخبه ی علمی، هنرمند، چریک نظانی درجه یک و فرمانده ی به نام و کاربلد جنگ های نامنظم ....

نمی دانم شهیدی که از جهات مختلف الگوهستند و کار بلد و به تمام معنا از لحظه به لحظه ی عمر خویش را بیهوده تلف نکرده بلکه در راه خدا و اهداف آسمانی اش نمونه ی کامل و بار
بنمای رخ که باغ و گلستانم آرزوسترقصی چنین میانه میدانم آرزوست

31 خرداد سالروز شهادت شهید چمران متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

ادامه مطلب
دلم می‌خواهد برایت بمیرم...برای این حجم از عشقی که بین تو و پرودگارت موج می‌زده است...برای  قشنگی هایت که آدم را دیوانه می‌کند...
برای تو که از مدل‌ت خوشم می‌آید...برای این که در عین حالی که در آمریکا، مهد افکار سکولاریست بوده‌ای، خدای دلت را هیج وقت گم نکرده‌ای...
برای این که چمران بودن‌ت را فراموش کردی  ...و خودت را بابای همه ی بچه های جبل عامل کرده ای...
این هوای گرفته و داغان ، عجیب یکی مثل تو را کم دارد...
به بهانه ی سالگر شهادت‌ش...
#شمران_دلم
فروش ویژه بوفه و ویترین در شهر کرج، فروش ویژه آیینه و کنسول در شهر کرج و استان البرز
فروشگاه برتر ارائه محصولات و سرویس چوب عروس، بوفه عروس ، دراور، کمد و ویترین و جاکفشی
فروشگاه مبلمان آرش ارائه دهنده برترین بوفه ها و ویترین های چوبی در سطح استان البرزفروش به صورت ویژه با بهترین قیمت و کیفیتفروش اقساطی بوفه و ویترین در کرج و استان البرز
فروش ویژه بوفه و ویترین چوبی در کرج
برای مشاهده کلیه بوفه ها و ویترین ها به کلکسیون مبل آرش واقع در بلوار
آیا میدانید کجا میتونید یک مبل با کیفیت بخریید؟
با قیمت مناسب و تضمین شده
بازار مبل آرش رو بهت معرفی میکنم
بهترین مبل فروشی کرجتازه اینجا مبل اقساطی هم میدن
با پیش پرداخت بدون پیش پرداخت
با چک و سفته
و حکمت کارت و فیش حقوقی
در اسرع وقت بیاید به
بلوار چمران بالای میدان امام حسین جنب تالار بابا بزرگ کلکسیون مبل آرش برای
دیدن از طرح های جدید تشریف بیارید.

خدایا تو را شکر می کنم که مرا در میان مستکبرین و مترفین غرب نجات دادی و با محرومترین و مستضعف ترین ستمدیدگان دنیا محشور کردی تا اگر نتوانم دردشان را مداوا کنم لااقل در درد و غمشان شریک باشم.

بخشی از نیایش شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 74
مصطفی چمران ساوه‌ای (١۰ مهر ۱۳۱١ تهران – ۳۱ خرداد ۱۳۶۰ دهلاویه) معروف به دکتر چمران و شهید چمران، فیزیک‌دان، سیاستمدار (عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران)، وزیر دفاع ایران در دولت مهدی بازرگان و دولت موقت شورای انقلاب از همراهان موسی صدر در تشکیل جنبش امل (لبنان)، نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی، از فرماندهان ایران در جنگ ایران و عراق و بنیان‌گذار ستاد جنگ‌های نامنظم در جریان جنگ ایران و عراقبود.
وی در دانشگاه تهران، تح
خدایا! عذر می‏خواهم از این که در مقابل تو می ‏ایستم و 
از خود سخن می‏گویم و خود را چیزی به حساب می‏آورم که تو را
شکر کند و در مقابل تو بایستد و خود را طرف مقابل به حساب آورد!
خدایا! تو را شکر می‏کنم که اشک را آفریدی، 
که عصاره حیات انسان است، آنگاه که در آتش عشق می‏سوزم،
یا در شدت درد می‏گدازم، یا در شوق زیبایی و ذوق عرفانی
آب می‏شوم، و سروپای وجودم روح می‏شود، لطف می‏شود،
عشق می‏شود، سوز می‏شود، و عصاره وجود بصورت اشک، 
آب می‏شود و به عن
خدایا! عذر می‏خواهم از این که در مقابل تو می ‏ایستم و 
از خود سخن می‏گویم و خود را چیزی به حساب می‏آورم که تو را
شکر کند و در مقابل تو بایستد و خود را طرف مقابل به حساب آورد!
خدایا! تو را شکر می‏کنم که اشک را آفریدی، 
که عصاره حیات انسان است، آنگاه که در آتش عشق می‏سوزم،
یا در شدت درد می‏گدازم، یا در شوق زیبایی و ذوق عرفانی
آب می‏شوم، و سروپای وجودم روح می‏شود، لطف می‏شود،
عشق می‏شود، سوز می‏شود، و عصاره وجود بصورت اشک، 
آب می‏شود و به عن
شیراز این شهر بی بدیل دارای مناظر چشم نوازی است که سراسر باغ و بوستان است. استشمام هوای شیراز و تماشای مناظر منحصر به فرد این شهر، لذت سفر را چند برابر می کند. و چه فرح بخش خواهد بود اگر در هنگام استراحت به تماشای شهری بپردازیم که در طول سفر آن را از نزدیک لمس می کنیم. هتل
های شیراز با موقعیت های عالی در بهترین مناطق، این مناظر را به مسافرها درهنگام استراحت هدیه می دهند؛ هتل چمران، یکی از مرتفع ترین این هتل هاست که مراتبآسایش میهمانان را به ه

خدایا تو غروب را آفریدی،
تو زیبایی سحر انگیز خلقت را در آن افزودی و رمز گلگون شهادت را در آن افزودی
تا وداع خورشید با طبیعت، با شهادت مردان حق که لقاء آنها با پروردگار عالم است هماهنگ کنی.
 بخشی از مناجات شهید چمران، کتاب زمزم عشق ، ص 90

مرا چون با سرنوشتم آشنا کردی، با همه پستی ها و بلندی هایش آشتی کردم، دیگر فرود و فراز آن برای من معنی ندارد. اگر عزیزم، تو می خواهی. اگر ذلیلم تو می خواهی، اگر هر مشکلی برایم پیش بیاید تو می خواهی.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 139
بازار مبل کرج اینجاست. بازار مبل آرش کرج یکی از بزرگترین مراکز خرید مبلمان در استان البرز با 2 طبقه مجزا بیش از 800 متر در هر طبقه و با بیش از 50 مدل مبل استیل، راحتی، سلطنتی و میز ناهارخوری و سرویس خواب آماده خدمات رسانی به کلیه همشریان کرجی است.
چرا بازار مبل آرش کرج را انتخاب کنیم؟
- تنوع بسیار بالای محصولات- شیک ترین و لوکس ترین مبل ها اینجاست- امکان خرید نقدی با تخفیف- امکان فروش مبلمان بصورت اقساط تا 12 ماه بدون بهره
بازار مبل آرش کرج بهترین ب

همیشه آروز داشتم
اگر دوستانم از من می خواهند دفاع کنند به خاطر حق دفاع کنند نه به خاطر محبت و دوستی.
اگر به من علاقه مندند به خاطر ادای حق باشد نه رحم و شفقت به دوستی دلسوخته و رنجیده.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 156
ترم اول بودیم به نظرم...
سر کلاس یکی از اساتید نشسته بودم، هشداری رو به ما داد که منِ فراموشکار هنوز واو به واوش رو توی ذهنم دارم... گفت:
من به همه ترم اولی های زیر شاخه "هنر" میگم: سعی کنید تحملتون رو ببرید بالا و بی خیال شدن و سخت نگرفتن رو تمرین کنید... شماها به اقتضاء رشته تون یاد میگیرید ظرایف و زیبایی ها و لطافت هایی رو ببینید که عموم مردم نمی بینن و رفتارشون با اون ظرایف و لطافتها و زیبایی هایی که شما درک میکنید در نظر شما خشن جلوه میکنه و این
گاز گرفتگی 5 مرد اصفهانی در حال کندن چاه فاضلاب
خبرگزاری صدا و سیما: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت:در این حادثه که دیشب رخ داد پنج مرد جوان و میانسال که در حال کندن چاه فاضلاب بودند دچار گاز گرفتگی شدند. 
فرهاد کاوه آهنگران افزود:با توجه به بعد مسافت و خارج از محدوده بودن محل حادثه و تلاش های فراوان اکیپ نجات آتش نشانی هر پنج نفر مصدوم حادثه بنا بر اعلام اورژانس فوت کرده بودند. 
وی گفت:با توجه به وضع صحنه حادثه و تج

ای خدا! من باید از نظر علم نیز از همه برتر باشم تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند،
باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می فروشند ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد.
باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین فرد روی زمین باشم.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 182
خدایا تو را شکر می کنم که مرا با درد آشنا کردی تا درد دردمندان را لمس کنم و به ارزش کیمیای درد پی ببرم و ناخالصی های وجودم را  در آتش درد دردمندان بسوزانم و هواهای نفسانی خود را زیر کوه غم و درد بکوبم و هنگام راه رفتن بر روی زمین و نفس کشیدن هوا، وجدانم آسوده و خاطرم آرام باشد تا به وجود خود پی برم و موجودیت خود را احساس کنم و او را به حرکت وادارم.
منبع:  زمزم عشق (نیایش های شهید چمران)، ص 19 و 20
هرگاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد، تو او را خراب کردی.
خدایا به هر که و به هر چه دل بستم، تو دلم را شکستی.
عشق هر کسی را که به دل گرفتم، تو قرار از من گرفتی.
هر کجا خواستم دل مضطرب و دردمندم را آرامش دهم، در سایه امیدی، و به خاطر
آرزویی، برای دلم امنیتی به وجود آورم، تو یکباره همه را بر هم زدی و در
طوفان های وحشت زای حوادث رهایم کردی، تا هیچ آرزویی در دل نپرورم و هیچ خیر
امیدی نداشته باشم و هیچ وقت آرامشی و امنیتی در دل خود احساس نکنم ...
تو ا

خدایا عذر می خواهم از اینکه در مقابل تو می ایستم و از خود سخن می گویم و خود را چیزی به حساب می آورم که تو را شکر کند و در مقابل تو بایستد و خود را طرف مقابل حساب آورد!

خدایا آنچه می گویم از قلبم می جوشد و از روحم لبریز می شود. خدیا دل شکسته ام، زجر کشیده ام، ظلم زده ام، از همه چیز نا امید و از بازی سرنوشت مایوسم. در مقابل آینده ای تیره و مبهم و تاریک فرو رفته ام. تنها تو را می شناسم، تنها به سوی تو می آیم، تنها با تو راز و نیاز می کنم.

بخشی از نیای
فروش میز کنسول تلویزیونی در کرج
کنسول میز تلویزیون تمام چوبمیز کنسول میز تلویزیونی در کرجفروش ویژه میز کنسول چوبی در شهر کرج و استان البرزمیز تلویزیون لوکس و تمام چوبفروش به صورت اقساطیدر کلکسیون مبل آرشبهترین قیمت و خرید میز تلویزیون مدرن،ارزانخرید جدیدترین مدل میز LCD و LEDفروش میز تلویزیون های lcd در کرجفروش و قیمت انواع میز تلویزیون های تمام چوبهمه در کلکسیون آرش

امینی پور: ۰۲۶۳۲۲۰۷۶۴۱
آدرس: کرج میدان امام حسین بلوار چمران روبروی دان

ای خدای بزرگ،
ای آنکه نمونه های بزرگی چون حسین علیه السلام را به جهان عرضه کرده ای،
ای آنکه برای اتمام حجت به کافران وجودت ... سیاهی ها و تباهی ها را به آتش وجود حسین ها روشن نموده ای،
ای آنکه راه پر افتخار شهادت را برای آخرین راه حل انسان ها باز کرده ای ....

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 121
☑️ مهدی چمران:
در روز جمعه قدس، سیل خروشان امت اسلامی، همه پلشتی ها و توطئه های اسرائیلی آمریکائی و گاوهای شیرده او در منطقه را با فریادهای کوبنده مردم روزه دار خواهد شست و به دریای آزادی قدس از چنگال غاصبان صهیونیست خواهد ریخت.
معامله قرن هم به شکست قرن تبدیل خواهد شد.
#نه_به_معامله_قرن
#لا_لصفقة_القرن
@bavarnews

ای خدای بزرگ اکنون که به سراغ تو می آیم از تو هیچ انتظاری ندارم. آنچه کرده ام فقط به خاطر عشق به تو بوده است. احساس وظیفه می کردم و انجام دادم، از تو هم هیچ انتظاری ندارم. فقط به سراغ تو می آیم. نمی دانم آن کرده ام مقبول نظر تو بوده یا نه؟ نمی دانم آزمایشی که گذرانده ام رو سفید شده ام یا نه؟

به هر حال در این عالم جز عشق و محبت به بزرگی و عظمت تو محرک دیگری نداشته ام ... از هیچ کس و هیچ چیز انتظاری ندارم. به آنچه کرده ام و آنچه داشته ام مغرور نیستم و
پاسدار مدافـع حـرم حاج‌حسین معماری از نیروهای قرارگاه فجر اهواز و فرزند «شهید علی معماری» که چندی پیش در حمله پهبادی در دفاع از حرم اهل‌بیت (؏) در عـراق مجروح شده بود ؛ شامگاه شنبه براثر جراحات شدید در بیمارستان شهید چمران تهران به فیض شهادت نائل آمد.
هنیئا لڪ یا شهید
@zakhmiyan_eshgh
عکس‌هایی از بازدید کارشناسان واحد فناوری اطلاعات و دفتر مطالعات زیستی شرکت آب و برق خوزستان از مرکز پردازش‌های سریع دانشگاه شهید چمران اهواز و بررسی راه‌های همکاری دو جانبه در حوزه پردازش‌های موازی که در روز چهارشنبه 26 دی 1397 انجام شد.
ازدواج، می تواند نقطه عطف مسیر باشد. خاستگاه تحول باشد. شاید به دو دلیل؛ اولی، اینکه کسی را به همراهی می گیری و همراهش می شوی تا حواسش به تو باشد تا هر وقت نوسان کردی دستت را بگیرد و کمکت کند به تعادل برسی و چنین نیز تو باشی برای او. دومی هم اینکه کلا انسان همیشه دنبال "اتفاق" است تا بهتر شود؛ شلختگی هایش را بکاهد، افکارش را سامان دهد، کتاب های نخوانده اش را بخواند و چه می دانم شاید ماشین نداشته اش را ببرد کارواش. این اتفاق می تواند «وقوع فردا» ب
شهید مصطفی چمران
با خودش عهد کرده بود تا نیروى دشمن در خاک ایران است برنگردد تهران. نه مجلس مى رفت، نه شوراى عالى دفاع.یک روز از تهران زنگ زدند. حاج احمد آقا بود. گفت «به دکتر بگو بیا تهران.»گفت «عهد کرده با خودش، نمى آد.»
گفت «نه بیاد. امام دلش براى دکتر تنگ شده.»
بهش گفتم. گفت «چشم. همین فردا مى ریم.»
اجاره خانه در قلهک می‌تواند شما را از امکانات خوب شهری بهره‌مند کند.
خیابان قلهک یکی از خیابان‌های اصیل تهران بوده و موقعیت‌های خوبی را برای اجاره خانه فراهم کرده است. این محله دارای دسترسی‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فردی است و با داشتن امکانات محلی مناسب و دسترسی خوب شهری به یکی از نقاط جذاب برای اجاره خانه تبدیل شده است.
برای آشنایی بیشتر با این منطقه و موقعیت‌های موجود در آن برای اجاره خانه در قلهک با گزارش امروز مجله دلتا همراه باشید.

همه جا را سکوت فرا گرفته بود، حتی جنبنده ای دیده نمی شد و نوای مرغان نیز خاموش شده بود. آنگاه نوبت من رسید که با خدای بزرگ راز و نیاز کنم. مانند ابر بهاری اشک بریزم. ناله های سوزان از دل دردمند خود بر آورم. از گذشته های دردناک یاد کنم، از آینده های تیره و مبهم سخن بگویم. با تمام قوا خدای بزرگ را بطلبم. قلبم را مخلصانه تسلیم او کنم.
... دلم گرفت، روحم پژمرد، صبر و طاقتم به سر آمد. از گذشته ها شرمنده ام و از آینده ها بیمناک. تنها تسلی من آب و هوای توست.

خدایا من از تو می خواهم که طبع ما را آن قدر بلند کنی که در برابر هیچ چیز جز خدا تسلیم نشویم . دنیا ما را نفریبد، خودخواهی ما را کور نکند، سیاهی گناه و فساد و تهمت و دروغ و غیبت، قلب های ما را تیره و تار  ننماید.

خدایا به ما آن قدر ظرفیت ده که در برابر پیروزی ها، سرمست و مغرور نشویم. خدایا به من آن قدر توان ده که کوچکی و بیچارگی خویش را فراموش نکنم و در برابر عظمت تو، خود را نبینم.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 33
طرح و اجرای ویپ هول (weep hole) در کانال در قالب فایل pdf همراه با مسایل و مشکلات اجرایی در این پروژه طرح و اجرای ویپ هول (weep hole) درکانال در قالب فایل pdf همراه با مسایل ومشکلات اجرایی در کانال انتقال آب شهید چمران به طور کامل در 30 صفحه طبق شرح زیر بیان شده است 1 چکیده 2 مقدمه و طرح مسیله 3 بررسی اثر فشار بر کنش بر پوشش کانال ها 4 تصاویر مربوطه 5 راه های کنترل فشار برکنش و تصاویر مربوطه 6 سامانه زهکشی در کا

دسته بندی
عمران

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
2141 کیلو با
ترمی یکی دو مدرسِ نا مدرّس نصیبمان می شود... نقد بکنی، سوال بپرسی، کلاسش نروی یا هر چه، تلافی می کنند. تنها انتظاری که از دانشجو دارند گوسفند بودن است.
از این طرف هم صبرِ بی صبر من، بخوان زبان سرخم، سر جایش نمی نشیند و در حد توان از خجالتشان رد می آیم... آخر ترم که می شود با نمره هایشان از خجالتم در می آیند و بعد از ترم هم ماه ها موقع سبزی پاک کردن پشتم صفحه می گذارند و غیبت می کنند و تهمت می زنند و...
استاد الف به استاد ب گفته بود فلانی بی مقدمه سوال
فکر می‌کنم سبک زندگیِ آرامی که بی‌نهایت شاد نگهم می‌دارد و شعارش این است که :«وظیفه‌ی تو نیست که دنیا را تغییر بدهی و فقط سعی کن زندگی کنی و خوب زندگی کنی و آدم بهتری باشی» را پیش ببرم و بی‌غم و اندوه زندگی کنم و تا ابدیت بنشینم پای کتاب‌ها و فیلم‌ها و سریال‌ها و شربت‌هایم. یا برخیزم و یک کاری کنم و بارها شکست بخورم و تنم زخم شود و کلی خستگی و بیچارگی به جان بخرم «چون من با هدفی به این جهان آمده‌ام و باید تا آخرین ذره‌ی جانم برای آن آرمان ب

آنان که به من بدی کردند، مرا هوشیار کردند آنان که به من انتقاد کردند، به من راه و رسم زندگی آموختند آنان که به من بی اعتنایی کردند ، به من صبر و تحمل آموختند آنان که به من خوبی کردند ، ب من مهر و وفا آموختند پس خدایا ب همه اینان که باعث تعالی دنیوی و اخروی من شدند ، خیر و نیکی دنیا و آخرت عطا کن. شهید چمران
آموزش کاربردیPLC: 
برگزاری دوره آموزشی اتوماسیون PLC با توجه به رشد روز افزون علم و آموزش­های کوتاه مدت، مرکز علمی دکتر چمران شهرستان نکا با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی اتوماسیون PLC را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است. در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی اتوماسیونPLC ، این دوره به صورت عمومی و کاملا عملی و کارگاهی برگزار می گردد.
ادامه مطلب
اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران
اجاره آپارتمان مبله تهران ملاصدرا با متراژ ۸۵ متر و دارای یک اتاق خواب به صورت روزانه و هفتگی اجاره کوتاه مدت و اجاره بلند مدت ارائه میگردد.این آپارتمان مبله لوکس در ملاصدرا دارای امکانات زیر می باشد:
آپارتمان نوساز و بسیار شیک
دارای آسانسور و پارکینگ
دارای آیفون تصویری
تلویزیون ۴۳ اینچ
دستگاه دی وی دی پلیر
دارای مبلمان هفت نفره پارچه ای بسیار زیبا همراه با میز عسلی
کف پارکت شیک
دارای میز ناهار خوری ۴ نف

خدایا نمی دانم هدف من از زندگی چیست، عالم و ما فیها مرا راضی نمی کند.
مردم را می بینم که به هر سو می دوند، کار می کنند ، زحمت می کشند تا به نقطه ای برسند که به آن چشم دوخته اند.
ولی ای خدای بزرگ! از چیزهایی که دیگران به دنبال آن می روند بیزارم.
اگرچه بیش از دیگران می دوم، کار می کنم ... درویشم، ولگردم، در وادی انسانیت سرگردانم و شاید از انسانیت خارج شده ام، چون احساس و آرزویی مانند دیگر انسان ها ندارم و تنها آرزویم تو هستی.

بخشی از نیایش های شه
ارگ
کریم خانی یکی از جاذبه های تاریخی شهر شیراز که بنای اصلی آن در دوران کریم خان
زند ساخته شده است . پس از اینکه کریم خان زند شیراز را به عنوان پایتخت خود و این
مکان را به عنوان مکان زندگی خود انتخاب کرد، به ارگ کریمخان معروف شد.معماری
بنای ارگ کریم خانی  از دو بخش مسکونی و
نظامی تشکیل شده است. در دوره قاجاریه ارگ کریم خانی نیز محل زندگی فرمانروایان
بود و در دوران حکومت پهلوی به زندان تبدیل و آسیب های جدی به آن وارد شد. بخش
درونی ارگ با ایوان ها
سایت پیکومیکو : https://www.picomico.com/darbgostarco
سایت اینستاریکس : https://www.instarix.net/media/
سایت اینستا رکس : https://www.instarix.net/profile/darbgostarco
سایت ویکی پدیا : https://fa.wikipedia.org/wiki/
سایت پیک دییر : http://picdeer.com/darbgostarco
موقعیت ما

آدرس: تهران – کهریزک – بلوار امام حسین – معدن نهم – چمران – چمران چهارم – شماره 93

تلفن: 56547718 – 021

همراه: 3155163 – 0912

ایمیل: info@darbgostar.com

شماره واتس اپ و تلگرام: 3155163 – 0937

کانال تلگرام: https://t.me/darbgostar_channel

اینستاگرام: https://www.instagram.com/darbgostarco/
یادداشتی که در ادامه می‌خوانید از شهید دکتر مصطفی چمران است که در اسفند 57 نوشته شده و از کتاب «خدا بود و دیگر هیچ نبود» عیناً نقل می شود:
ملتی که بزرگ‌ترین طاغوت‌ها را به زیر کشیده است و بزرگ‌ترین ارتش‌ها را شکسته، قادر است که به مشکلات فرعی غلبه کند.
وجود مشکلات برای تکامل یک نهضت ضروری است. آن را می‌پرورد و قوی می‌کند. 
سنت خدا بر این قرار دارد که مبارزه حق با باطل همیشگی باشد و تکامل از خلال مبارزه به دست آید. مردم در خلال سختی‌ها و مشکل
صعود تیم های زرند و سیرجان به فینال رقابت های فرزندان مشیز
در ادامه ی رقابت های ششمین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی فرزندان مشیز، تیم های والیبال مراکز شبه خانواده مشیز زرند و سیرجان پس از پیروزی مقابل حریفان خود، فینالیست شدند.

در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبالششمین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی فرزندان مشیز امروز تیم‌های مراکز شبه خانواده مشیز زرند و شهداد در سالن ورزشی دانشکده شهید چمران مقابل هم به میدان رفتند که این دیدار به نفع زرند پای
همیشه میگفت من شوهر کچل نمیخوام اینقدر که رو این کچلی حساس بود رو هیچی حساس نبود حتی گاهی میگفت موندم خانم شهید چمران چه جوری نفهمیده شهید چمران مو نداره میگفتم ببین اینقدر خصوصیات اخلاقی والایی داشته که اون خصوصیات اصلا مجالی برا دیدن ظاهر نذاشته میخندید و قبول نمیکرد میگفت ببین کچلی یه عارضه ای هستش که محاله آدم نبینه  بچه ها هم که میدونستند اینقدر حساسه هرچی مورد کچل بود براش میفرستادند اینم داد و بیداد که شماها میدونید من از کچل بدم می
برای آگاهی از جدیدترین موقعیت‌های اجاره خانه در امیرآباد با این گزارش همراه باشید.امیر آباد نام یکی از محله‌های قدیمی و اصیل تهران است که در سال‌های دور توسط میرزا تقی خان امیر کبیر در فاصله ۵ کیلومتری شمال غربی شهر تهران ساخته شد. این خیابان زیبا بعد از انقلاب به خیابان کارگر شمالی تغییر نام داد.
این محله دارای محیطی بسیار آرام و دلنشین است و سایه درختان سر به فلک کشیده‌ی آن، منظره‌ی خوبی را برای شهر به وجود آورده‌اند. کوچه‌های ساکت
تولید و پخش انواع دوربین مداربسته ، طراحی و اجرای پروژه های مهندسی شبکه
 واردات و فروش انواع سیستم های امنیتی و نظارتی
آدرس
: اصفهان - خیابان کاوه جنوبی - حدفاصل پل چمران و پل 25 آبان - نبش کوچه
شماره 28 (سرای هنرمندان) مجتمع سهند - طبقه اول - واحد 2
شرکت حامی الکترونیک
مدیر مسؤل : جناب آقای آرندیان
تلفن : 03133451816
همراه : 09133662296
ایمیل :  hamielectronic.factory.co@gmail.com
http://hamielectronic.ir
خیابان دیباجی جنوبی یکی از محله های اصیل تهران است که با داشتن خانه های نوساز در کنار بافت قدیمی خود موقعیت های مناسبی را برای خرید آپارتمان فراهم کرده است.قیمت خانه در دیباجی جنوبی چند است؟ شاید این سوال بسیاری از افرادی باشد که قصد دارند در روزهای آینده برای خرید خانه در این محدوده اقدام کنند؛ بنابراین در این گزارش شما را با قیمت‎های این منطقه آشنا می‎کنیم.
خرید خانه از آن دسته خریدهایی است که همیشه زمان زیادی را باید برای انتخاب آن صرف

خدایا از آنچه کرده ام اجر نمی خواهم و به خاطر فداکاری خود بر تو فخر نمی فروشم، آنچه داشته ام تو داده ای و آنچه کرده ام تو میسر نموده ای، همه استعداد های من، همه قدرت های من، همه وجود من زاده اراده توست.

من از خود چیزی ندارم که ارائه دهم. از خود کاری نکرده ام که پاداشی بخواهم ...
تو ای خدای من در مواقع خطر مرا تنها نگذاشتی، تو در تنهایی، انیس شب های تار من شدی ، تو در ظلمت نا امیدی دست مرا گرفتی و هدایت کردی، در ایامی که هیچ عقل و منطقی قادر به مح

دنیا میدان بزرگ آزمایش است که هدف آن جز عشق چیزی نیست. 

در این دنیا همه چیز در اختیار بشر گذاشته شده، وسایل و ابزار کار فراوان است. عالی ترین نمونه های صنعت، زیباترین مظاهر خلقت، از سنگریزه ها تا ستارگان، از سنگدلان جنایتکار تا دل های شکسته یتیمان، از نمونه های ظلم و جنایت  تا فرشتگان حق و عدالت، همه چیز و همه چیز  در این دنیای رنگارنگ خلق شده است.

انسان را به این بازیچه های خلقت مشغول کرده اند. هر کسی به شان خود به چیزی می پردازد ولی کسا
منطقه ۲ مخابراتی
مرکز مخابرات جماران: مناطق رحمان آباد - جمال آباد - منظریه - حصارک - جماران - کاشانک - نیاوران - اقدسیه - صاحبقرانیه - کامرانیه - لارک - آجودانیه - سامیان - شهرک طالقانی - فرمانیه - شهرک شهید چمران - پاسداران - اختیاریه شمالی - نوبنیاد
2010 - 2228 - 2229 - 2280 - 2281 - 2282 - 2283 - 2612 - 2613​
ادامه مطلب
شرکت جور شده ، در اون فعال شده ام
مهندس میگه کم کم دیسیپلین ات رو باید درست کنیم ، بتونیم به حدی برسی که بهت کار محول کنیم و ....
از آخر تابستون هم بحثای مالی رو مطرح کنیم
اما از طرفی میگه بخش خصوصی کار اش که پیچ ور داره ، تعدیل نیرو میکنه و ...
اما یه حرف خوب زد ، شاید دیگه فرصتش پیش نیاد من و برادر و پدرم باهم کار کنیم.کنار هم باشیم
میرم
میرم پیش پدرم.
کنار اش طرح هندسی ، نرم افزار ها ، ایین نامه ها رو یاد می گیرم.
بعد پر توان میام
طوری که بتونم با civil 3
+خدا دوست دارد که ما برای او بی دریغ باشیم
گفت :‌این البته از عدالت اوست که گفته از ما در حد توانایی مان سوال میکند.اما من مطمینم که او از بنده ای که از همه چیزش در راه خوشایند او می گذرد بیشتر خوشش می آید تا بنده ای که حتی برای خالقش هم حساب کتاب می کند (که وسعم چقدر است تا اندازه آن تلاش کنم) و اول نفع خود را در نظر میگیرد تا نفعش خالقش.
بخشی از کتاب مامور نوشته علی موذن
پانوشت)خداوند بی نهایت است و وقتی خود بی نهاتیش را به طور کامل به تو می دهد که
آموزش برنامه نویسی(اسکرچ): برای اولین بار در نکا آموزش برنامه نویسی اسکرچ ویژه دانش آموزان در محدوده سنی 8 الی 16 سال در مرکز علمی دکتر چمران شهرستان نکا برگزار می گردد... زبان برنامه نویسی Scratch با هدف آموزش اصول برنامه نویسی به کودکان در آزمایشگاه رسانه دانشگاه MIT توسط تیمی به رهبری دانشمندی به نام آقای میشل رسنیک طراحی و ساخته شد. این زبان برنامه نویسی در سال ۲۰۰۷ به بازار عرضه شد و زبان برنامه نویسی جدید و به روزی در دنیا محسوب می شود. با این
دامنۀ چهره ها

7245
به قلم دامنه. به نام خدا
کاه و کوهگر از هر باد چون بیدی بلرزیاگر کوهی شَوی، کاهی نیَرزی
یعنی چنانچه در برابر بادها (=دشمنان، دسیسه‌گران، حسودان و بدسِگالان)، مانند بید، لرزه بر اندامت بیفتد، کوه هم اگر باشی، به پَرِ کاه نمی‌ارزی! 
حکیم بزرگمهر. بازنشر دامنه
نکته بگویم:
حکیم بزرگمهر، چون قدرتِ روحی و مقاوم داشت در برابر «کَسری» چون کوهی ستَبر (=سخت) ایستاد و نگذاشت پادشاه، مردم را به جُرمِ مَزدکی‌شدن، از بین ببرد. او گفت «م
فرار عمر از جنگ احد و عتاب و هجوم شدید امیر المومنین علیه السلام بر فراریان از جنگ
علی بن ابراهیم قمی قدس الله روحه الشریف عالم و مفسر بزرگ شیعه می‌نویسد:
وروی عن ابی واثلة شقیق بن سلمة قال كنت اماشى عمر بن الخطّاب اذ سمعت منه همهمة، فقلت له مه، ماذا یا عمر؟ قال ویحك أما ترى الهزیر القضم ابن القضم، والضارب بالبهم، الشدید علی من طغى وبغى، بالسیفین والرایة، فالتفت فاذا هو علی بن ابی طالب، فقلت له یاهذا هو علی بن ابی طالب، فقال ادن منی احدثك عن
سلام
روز مهندس رو به همه تَکرار کن ها ، تَکراری ها ، عارف بره روحانی بیادها ، استخر بروها ، مهندسای تَکرار ، باعث و بانی حال افتضاح اقتصادی تبریک نمیگم که هیچ بهشون میگم :
وقت معذرت خواهی از مردمه

پ.ن: یه مهندس میشه شهید باکری ، شهید چمران ، شهید شهبازی که به خاطر خدا ، دین و وطنشون از خیر دنیا و همه چیزش میگذره ... یه سری هم (مثلا) مهندس هستن که چند ماه کشورو بهم میریزن و کشور رو تو شرایط بحرانی می برن ... تَکرار میکنم شرایط بحرانی

خدایا خسته و شکسته ام،
مظلوم از ظلم تاریخ، پژمرده از جهل اجتماع، ناتوان در مقابل طوفان حوادث، ناامید در برابر افق مبهم و مجهول، تنها، بی کس، فقیر در کویر سوزان زندگی، محبوس در زندان آهنین حیات،دل غم زده و دردمندم آرزوی آزادی می کند و روح پژمرده ام خواهش پرواز دارد تا از این غربتکده سیاه، ردای خود را به وادی عدم بکشاند و از بار هستی برهد، و در عالم نیستی  فقط با خدای خود به وحدت برسد.
ای خدای بزرگ! تو را شکر می کنم که راه شهادت را بر من گشودی،

[خدایا] هر گاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد تو او را خراب کردی ...
خدایا ... به هر که و هر چه دل بستم دلم را شکستی و عشق هر کسی را به دل گرفتم قرار از من گرفتی... تا هیچ آرزویی در دل نپرورم و هیچ خیر و امیدی نداشته باشم...
تو این چنین کردی  تا به غیر از تو محبوبی نگیرم و به جز تو آرزویی نداشته باشم و جز تو به چیزی یا کسی امید نبندم ...
خدایا تو را بر همه این نعمت ها شکر می کنم.

... خدایا به آسمان بلندت سوگند، به عشق سوگند، به شهادت سوگند، به علی سوگن
طبق آنچه اهالی قدیمی شمیران می گویند، قصران به ۲ بسرنوشت شوم دچار کردن شاخه می شد که قصبه خارج از کوه های قصران، اوین نام گرفته حیات. «احمد مبنا حسین ابو عباس اذونی» شیخ ارشد قرن پنجم از اهالی روستای اوین حیات که معمولاً به ری عروج می کرد و مورد احترام اهالی آن استراحت می گرفت و داخل حال تبادل علم از ری بوسیله اوین حیات. «ارباب مهدی اعرابی»، شورایار خیابان کوچک اوین درباره معیشت اهالی روستای اوین می گوید: «شمیران همه اش دهکده بود و اهالی روس
حرمان هور : اول تا اخر زندگی نفر اول کنکور پزشکی که وصل به بی نهایت می شود…

حرمان هور : علیرضا کمری ، نشر سوره مهر
معرفی:
اگر به تو بگویند که این کتاب خاطرات و دست نوشته های نفر اول کنکور پزشکی است که خیلی تیزهوش، خیلی پراحساس، خیلی ریزبین و عاشق پیشه بوده است دلت می آید که نخوانی و مسیر بی نهایتی که او طی کرده را ندانی. شاید تو هم بخواهی مثل او بی نهایت شوی.
بریده کتاب:
این کیست که امشب اینگونه آرام به چشمان خیس شما قدم می گذارد؟لحظه ای می نشیند
متنی که می‌خوانید سرگذشت مواجهه من برای اولین بار با گروه کتابخوانی بنی‌کتاب، که به گفته مجری جلسه بادو سال و نیم سابقه منظم‌ترین و استوارترین برنامه کتابخوانی دانشجویی، متعلق به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز است. اولین جلسه باشگاه کتابخوانی بنی‌کتاب که در آن حضور داشتم و البته اولین میز گرد کتابخوانی که رفتم و باید اعتراف کنم که حقیقتا دلنشین بود.   چهارشنبه بود که صبح سر کلاس زبان بالاخره فیلترشکنم وصل شد و متوجه شدم جلسه، ساع
اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران
اجاره خانه روزانه در تهران ملاصدرا با متراژ ۱۰۰ متر و دارای دو اتاق خواب به صورت روزانه و هفتگی اجاره کوتاه مدت و اجاره بلند مدت ارائه می‌شود
این آپارتمان مبله در ملاصدرا دارای امکانات زیر می باشد:
آپارتمان نوساز
دارای آسانسور و پارکینگ
دارای آیفون تصویری
تلویزیون ۴۳ اینچ LCD
دی وی دی پلیر
دارای مبلمان هفت نفره پارچه ای بسیار زیبا همراه با چند عدد میز عسلی
کف پارکت
دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
سیستم
داشتم از اون پارک بین خیابون دانشگاه و چمران رد می‌شدم و می‌رفتم سمت چمران، می‌خواستم فشارسنج بخرم، که گوشیم زنگ زد، خواهر دکتر بود. نمی‌دونستم پرستاره. گفت پرستاری یه اردوی کشوری بسیج رو قبول کرده، ولی الان نمی‌تونه یک ماه بیست و چهار ساعته وایسته. گفت امروز خونه‌شو سم‌پاشی کرده و امشب رو من به‌جاش برم شیفت و برای شیفت‌های بعدی هم هماهنگ می‌کنه. راستش پرستاری حقوقش نسبتا خوبه، من هم می‌تونم به راحتی تو درمانگاه خودمون یا جای دیگه کا
فردا سال گشت شهادت دکتر مصطفی چمران است.از
آنجا که فردا نیستم،امروز این پست را راجع به ایشان ایجاد کردم.
وی در 17 اسفند ماه سال 1310 هجری خورشیدی
درتهران متولد و در31 خرداد ماه سال 1360 نیز درمسیر سوسنگرد- دهلاویه در اثر
اصابت ترکش خمپاره در سن 49 سالگی شهید شد. وی تحصیلات ابتدایی
خود را در مدرسه انتصاریه، نزدیک پامنار، گذراند
و دوران متوسطه را دردارالفنون و البرز طی کرد. به سال ۱۳۳۲ با رتبه
۱۵ در رشته الکترومکانیک دانشکده فنی دانشگاه تهران پذیرفته
هتل‌های پنج ستاره تهران معمولا هتل‌های حاضر و باامکاناتی هستند و توقعات مسافران را برآورده می‌کنند. بااین‌حال، به‌دلیل تعداد بسیار زیاد هتل‌ها در پایتخت بهتر است پیش از سفر و رزرو هتل، کمی تحقیق کنید.هتل اسپیناس خلیج فارس تهرانیکی از مدرن‌ترین و لوکس‌ترین هتل‌های تهران، هتل اسپیناس خلیج فارس است. این هتل پنج هنرمند نوساز است و امکانات تفریحی و ورزشی بسیاری مثل مجموعه بدن‌سازی و ماساژ، حوض و سونا دارد. رستوران‌های این هتل نیز متنو
دختران حاجی آباد ی مقام سوم رشته طناب کشی در الپمیاد بازی های
بومی و محلی جام خوشه چین استان را کسب نمودند
به گزارش
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد،  اعزام تیم دختران شهرستان حاجی آباد  به المپیاد بازی های بومی و محلی جام خوشه چین
که به میزبانی شهرستان رودان با شرکت 8 تیم از شهرستان های : بندرعباس ،رودان
،حاجی آباد میناب ،قشم ،جاسک و ... مورخه 27 4/98 در مجموعه ورزشی شهید چمران  شهرستان رودان در رشته  های طناب کشی ،هفت سنگ ،چوب
اجاره آپارتمان مبله روزانه در تهران ملاصدرا

با متراژ ۸۵ متر و دارای یک اتاق خواب به صورت روزانه و هفتگی اجاره کوتاه مدت و اجاره بلند مدت ارائه میگردد.این آپارتمان مبله زیبا در ملاصدرا دارای امکانات زیر می باشد:

آپارتمان نوساز و بسیار شیک
دارای آسانسور و پارکینگ
دارای آیفون تصویری
تلویزیون ۴۳ اینچ
دستگاه دی وی دی پلیر
دارای مبلمان هفت نفره پارچه ای بسیار زیبا همراه با میز عسلی
کف پارکت بسیار شیک
دارای میز ناهار خوری ۴ نفره
سرویس بهداشتی

ای حسین علیه السلام، من برای زنده ماندن تلاش نمی کنم،
از مرگ نمی هراسم بلکه به شهادت دل بسته ام و از همه چیز دست شسته ام
ولی نمی توانم بپذیرم که ارزش های الهی و حتی قداست انقلاب، بازیچه دست سیاستمداران و تجار ماده پرست شده است.
 قبول شهادت مرا آزاد کرده است، من آزادی خود را به هیچ چیز حتی به حیات خود نمی فروشم.

خدایا ابراهیم را گفتی که عزیز ترین فرزندش را قربانی کند و او اسماعیل را مهیای قربان کرد...
هنگامی که پدر کارد را به گلوی فرزندش نزدی
سرویس تخت خواب در کلکسیون مبل آرش کرج . برترین ارائه دهنده سرویس خواب در استان البرز. تخت یک نفره و دو نفره و سرویس چوب عروس در فروش جنشواره تابستانه با تخفیفات و شرایط ویژه
مزایای خرید سرویس خواب و تخت خواب از کلکسیون آرش اقساط 6 تا 12 ماه بدون سود و کارمزد
حمل با استانداردهای بالا تا داخل منزل برای تهران و شهرستانها
5سال خدمات پس از فروش 24 ماه گارانتی محصولات
هدیه ویژه خرید به همراهان خریداران (پس تا میتونید با خودتون همراه بیارید)
تنوع و زیبا
فعالیت ها و خدمات درب گستر عبارتند از

طراحی و اجرای تخصصی انواع درب‌های ساختمانی با استفاده از خدمات درب گستر می‌توانید نخستین مدل های درب ساختمان خود را با جلوه ای ویژه از ظرافت، زیبایی و کیفیت انتخاب کنید.بیشتر بدانید »

تولید مصنوعات فلزی : حفاظ، قطعات فرفورژه و قطعات چلنگری تولید انواع مصنوعات فلزی، قطعات فرفورژه و آهن آلات خاص مثل تسمه های طرح دار، قوطی کنگره، ورق مش و ورق پانچ را تامین خواهیم نمود.بیشتر بدانید »

فروش و ارسا
اجاره آپارتمان مبله در تهران
اوین یکی از سرسبزترین مناطق تهران با باغ های قدیمی فراوان می‌باشد که ضمن داشتن دسترسی مناسب به خیابان ها و اتوبان های اصلی از مناطق گردشگری بسیار زیبا نیز بر خوردار می باشد و اجاره روزانه خانه تهران در این منطقه از پیشنهادات ویژه ماست.
از ویژگی های موقیعیتی این خانه در تهران باید به دسترسی بسیار اسان به اتوبان یادگار امام و اتوبان چمران و همچنین ایستگاه BRT با فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه اشاره کرد. دسترسی به جنوب تهر
"بسم الله الرحمن الرحیم"
مناجاتهای شهید چمران
. پرگشایم
. توکل و رضا
. می خواستم شمع باشم
. در سرزمین کفر ، تو بودی
. دنیا
. تو مرا عشق کردی
. سه طلاقه
. آرامش غروب
. آفرینش دریا
. سوگند
. قربانی فرزند آدم
. شرف شیعه
. افزایش ظرفیت
. فقر مرا پروراند
. گذشت
. بی نیاز
. مغموم
. خدایا ، فقط تو
. من آه صبحگاهم

ادامه مطلب
بسم الله 
متاسفانه در اکثر اوقات نیازمند همنشینی با کسانی بوده ام که در زمانی قبل از من میزیسته اند . جایشان در زندگی ام خیلی خالی بوده و هست و خب دلم برایشان بشدت تنگ می شود ! دلم خواسته خرما فروشی باشم یا خارکنی یا حصیر بافی در مدینه بشرط اینکه میتواستم علی علیه السلام را دوشادوش پیغمبر با حسن و حسینش ببینم. شاگرد ملاصدرا باشم، همرزم چمران و خب در این اواخر دوست دیوید فاستر والاس ! که البته هم دوره ای خودم بوده منتها در 2008 در کیلومترها آنسوتر
بهنام در حالی  که پشت میز ریاست اداره نشسته بود  بفکر فرو رفت ، منشی اومد و یکسری برگه برای امضاء آورد ،  میان برگه ها یک درخواست مرخصی ساعتی درون شهری هم بود ، بهنام به منشی گفت؛ 
این چیه ؟ مگه خونه ی خاله ست که یه کارمند هر هفته  به مرخصی درون شهری بره؟  
سپس برگه رو پاره کرد و بسمت سطل آشغال نشانه رفت.  پس از خروج منشی از اتاق ، من به شوخی گفتم؛ 
توی هنرستان چمران ، هم نشانه گیری ات عالی بود....  یادمه یکبار از انتهای کارگاه مکانیک یه پیچ رو پرت
مبل سلطنتی در کرج را از اینجا بخرید :  بهترین مبلهای سلطنتی، تاجدار، لوکس و شیک با امکان خرید قسطی بدون بهره در کلکسیون مبل آرش کرج
مرکز خرید مبلمان سلطنتی در کرجبزرگترین و لوکس ترین مبلمان سلطنتی و استیل در شهر کرج و استان البرزکلکسیون مبل آرش
فروش ویژه مبلمان سلطنتی با کیفیت و گارانتی و 36 ماه خدمات پس از فروشفروش مبل سلطنتی در کرج به صورت اقساطی بدون سود و بهرهفروش قسطی مبل در کرج با چک یا سفته

مبل سلطنتی کرج اینجاست
کلکسیون مبل آرش با جم
سرم گرم ِ خدا بود و دیگر هیچ نبود ِ چمران بود. تمام که شد داشتم فکر میکردم کتاب لبنانش را شروع کنم به خواندن. اما نمی دانستم سر از مناسبات سیاسی و جغرافی اش در خواهم آورد یا نه. به هوای امام موسی صدر دوست دارم بخوانمش. قدیم تر ها، امام برایم صرفا کسی بود که چمران او را دوست می داشت. این که برایم قابل احترام بود تنها به این دلیل بود که چمران به او تعلق خاطر داشته ... حالا اما وضعیت متفاوت است. چمران خوش بخت بود که امام را دید و شناخت و همراهی کرد ...هو
چالش انتخاب دعاهای مورد علاقه؛ پیشنهاد  آقای گوارای  عزیز!

هر انسانی که خداباور است؛ یعنی وجود خداوند آفریننده و مدبر امور جهان را باور دارد، قطعا به دنبال راهی برای ارتباط با پروردگار می گردد.

در این رهگذر بهترین مناجات ها و دعاها از زبان انسان های برگزیده (پیامبران و امامان علیهم السلام) و بزرگان و صالحانی که معرفت حق را درک کرده اند، صادر می شود.

این دعاها چه در لفظ و چه در معنا و مفهوم، بهترین ها هستند و آنچه را در ذهن و در دل داریم
مراسم افطاری و جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع)
با سخنرانی: استاد براتی
  و نوای گرم مداحین اهل‌بیت

با حضور برادران افغانستانی مشغول تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
به همراه قرآئت بیانیه مشترک جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی شهید چمران جهت تبیین مواضع صریح و سیاستهای کلی نظام جمهوری اسلامی ایران نسبت به برادران و خواهران مسلمان افغانستانی مقیم در کشور
سایر تصاویر مراسم : تصویر 1 - تصویر 2 - تصویر 3 - تصویر 4 - تصویر 5 -
مراسم افطاری و جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع)
با سخنرانی: استاد براتی
و نوای گرم مداحین اهل‌بیت

با حضور برادران افغانستانی مشغول تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
به همراه قرآئت بیانیه مشترک جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی شهید چمران جهت تبیین مواضع صریح و سیاستهای کلی نظام جمهوری اسلامی ایران نسبت به برادران و خواهران مسلمان افغانستانی مقیم در کشور
سایر تصاویر مراسم : تصویر 1 - تصویر 2 - تصویر 3 - تصویر 4 - تصویر 5 -
یک هفته اس هوا ابریه ... باد میاد، بارون میاد. حتی برگ ریزون هم شده! 
هر صبح قطعه ای از دستگاه موسیقی اصفهان تو مغزم پلی میشه. [ دستگاه موسیقی اصفهان برای آهنگ هایی که قصد یادآوری نوستالژی رو دارند استفاده میشه. نمونه اش رو تو آهنگ بهار دلنشین بنان یا آهنگ اصفهان معین میتونید بشنوید. آمیخته ای از غم و شادی. مثل گذشته که آمیخته ای از این دوتاست…]
دستگاه اصفهان ناخودآگاه پلی میشه. ناخودآگاه هی کشیده میشم به پاییزهای دانش آموزی. به ظلم هایی که در حق

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره تلفنی افسردگی God چهره ها بدنسازی و تناسب اندام منتظران مهدی فروشگاه تلویزیون KpopUp زریان For You تشریفات و خدمات مجالس الف | برگزاری مراسم عروسی و نامزدی